Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[452] Straight Pipe- czyli przelot w roadsterze

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[452] Straight Pipe- czyli przelot w roadsterze
#1
 Hegemonia 
Cześć wam ludziska ! Very happy
wpadł mi do głowy pomysł odnośnie roadstera.. wiem wielu powie ze wieś i ze po co Very happy ale każdy był kiedyś młody i głupi jak ja teraz Very happy
a więc, Przelot w smarcie, wydech i tak chciałem jakoś przerobić by coś ciekawszego z niego uzyskać i przy okazji jak jechałem leonem 2 cuprą 250km to rozmarzyłem sie o przelotowym wydechu i tu moje pytanie czy ktoś z was już próbował ? tego typu rozwiązań? albo może macie własne spostrzeżenia na ten temat ? 
mam kilka pytań:
czy możliwe jest by moc spadła po zrobieniu przelotu-wybebeszeniu wydechu smarta ? 
czy wyeliminowanie drugiej sondy lambda stworzy problemy z komputerem ? dziwne spalanie itd. czy może lepiej jakaś strumienica na druga lambde w sumie o mechanice wiem bardzo mało więc moge głupoty pisać ale mimo wszystko chciałbym sie troche dowiedzieć w tym w temacie, i ewentualnie jak taka strumienica musiała by wyglądać ?
a może ktoś ma schemat wydechu takiego typu albo zbliżonego do tego o który mi chodzi.
Ciekawe również jakby to było z dźwiękiem na takim wydechu ? wycie mnie nie interesuje raczej basik ale pewnie ciężko dostroić takie cudo, a hałas mi nie straszny, przegląd też mnie nie przeraża :Very happy
czekam na wasze posty Smile
i spostrzeżenia
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Straight Pipe- czyli przelot w roadsterze - przez Hegemonia - 07.03.2016, 21:58

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [452] [452] Kierownica od modelu 451 w roadsterze Gantz 10 6.062 29.06.2015, 20:02
Ostatni post: filiproll
  [452] Nowe koła w roadsterze :-) krzyss 21 10.175 16.03.2015, 12:26
Ostatni post: modusoperandi
  Silnik z motocykla w roadsterze... modusoperandi 17 8.953 20.02.2015, 07:39
Ostatni post: dar7914



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu