Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[451] Na co zwrócić uwage przy zakupie?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[451] Na co zwrócić uwage przy zakupie?
#1
 Marceli99 
Dzień dobry, na dzień dzisiejszy posiadam Smarta Fortwo z 2000 roku, diesel. To już trochę staruszek, choć jeździ mi się nim bardzo dobrze to brakuję mi chociażby, a może i najbardziej - wspomagania kierownicy. Moja sztuka wspomagania nie posiada. Ta malutka ilość mocy pod bagażnikiem wynosząca 41 koni, a na dzień dzisiejszy pewnie trochę mniej - jest dla mnie wystarczająca. Bardziej zależy mi na oszczędnościach, dlatego zastanawiam się nad Fortwo II z ropniakiem. Chciałbym aby mi ten samochodzik trochę posłużył, zazwyczaj jeżdżę w mieście. W trasy zdarza się wyjechać, głównie do Niemiec. W przyszłym roku bądź w jeszcze następnym chciałbym pojechać znacznie dalej. Jak obecnym smartem rozpędzam się do 110 km/h bez problemu to sądzę, że ciut mocniejszą nowszą generacją też nie będzie problemu. Jakoś zbytnio szybciej nie zdarza mi się jeździć... i teraz takie pytanie... a właściwie parę pytań...

- Na co zwrócić uwagę przy zakupie, model ten posiada jakieś specyficzne wady?
- Mojego obecnego Smarka przemalowałem częściowo na neonowy zielony czy ten nowszy też jest z plastiku czy to już blacha? :3
- Na wikipedii zauważyłem dwa ropniaki, jeden o mocy 45 koni, a drugi o mocy 54 koni. Według danych producenta spalają identyczną ilość paliwa, czy to prawda? Większa moc zawsze wyjdzie na +, o ile faktycznie jest wciąż tak oszczędna.

No i najważniejsze pytanie... Ile tak właściwie trzeba wydać aby zakupić autko w dobrym stanie? Bardziej interesowałby mnie model po liftingu, te przed widziałem już nawet za 10 tysięcy. Przygotowany jestem wydać znacznie więcej, jednak jestem ciekaw czy faktycznie dość świeże autko może tak względnie mało kosztować? Smile
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Na co zwrócić uwage przy zakupie? - przez Marceli99 - 08.08.2018, 19:17

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomoc przy zakupie Doubledzej 94 18.808 21.05.2023, 14:09
Ostatni post: maciekpkow
  [450][451] prośba o pomoc/opinię przy zakupie KacperA 2 1.842 31.05.2020, 22:02
Ostatni post: KacperA
  Pytanie po zakupie. Ross80 5 2.188 06.04.2020, 09:50
Ostatni post: Ross80
  buja przy zmianie biagow voegen 1 1.877 24.11.2018, 11:58
Ostatni post: Kanapa
  Bezpieczeństwo jazdy smartem przy mocnym wietrze i mokrym podłożu 888Dzibril888 19 8.058 22.09.2015, 10:58
Ostatni post: lojak



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu