Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem
#1
 Boss 
właścicielem (wraz z żoną) Smarta FT.
Ten całkiem niewinny, i trochę przypadkowy zakup miał swoje kolosalne następstwa, których wtedy nie mogłem przewidzieć.

Po pierwsze, bardzo zżyłem się z tym autkiem, stał się on jakby moją maskotką, o której rzadko mogę zapomnieć. Przejechałem nim sporo kilometrów, nie tylko lokalnie, ale także na dłuższych dystansach. Do sierpnia br. odbyłem nim podróż do Gdyni, Szczecina, Kołobrzegu, do Niemiec a także kilka wyjazdów bliższych, w tym jeden na spotkanie "biznesowe" gdzie autko godnie prezentowało się, zajmując miejsce obok wypasionych volvo, mercedesów, bmw, czy audi ...
W momencie zakupu Smart miał przejechane ok. 3300 km, obecnie ma 14100 ...

Po drugie, związałem się w pewien sposób ze smartklubem polska, zacząłem się udzielać również na tym Forum. Tematy smartowe stawały mi się w ten sposób jeszcze bliższe.

Po trzecie, wziąłem udział w niesamowitym wydarzeniu: pojechałem (z żoną) na zlot do Zell. Smartem, pokonując ponad 1200 km w jedną stronę (a 3155 w obydwie). Dzięki udziałowi w zlocie przeżyłem wiele niezapomnianych chwil, brałem udział w biciu rekordu Guinnessa (skutecznym), a drodze powrotnej zwiedziłem kilka miejsc, o których bez Smarta w ogóle bym nie pomyślał.

Po czwarte, poznałem kilkoro ludzi, również pasjonatów Smarta, z którymi na zlocie mogłem porozmawiać ...
Czegóż więc jeszcze więcej wymagać od tak małego samochodu ???
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem - przez Ryszard - 02.11.2008, 21:02
Re: Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem - przez Gość - 02.11.2008, 21:42
Re: Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem - przez Gość - 02.11.2008, 21:42
Re: Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem - przez Gość - 02.11.2008, 21:55
Re: Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem - przez Gość - 02.11.2008, 23:43
Re: Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem - przez PKO - 03.11.2008, 09:15
Re: Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem - przez Gość - 03.11.2008, 20:33
Re: Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem - przez Gość - 03.11.2008, 20:45

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? kasiunqa 1.648 509.367 13.04.2024, 11:44
Ostatni post: Kanapa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu