Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem
#12
 Boss 
Cytat:Lolek napisał(a):
No to prawie tak jak u mnie, z tym że są pewne drobne różnice, np. ja kupiłem swojego po dokładnym przemyśleniu decyzji. Od momentu zakupu przejechałem prawie 100 kkm i każde następne odpalenie daje mi taką samą fraidę jak pierwsze. Smile

U mnie pierwotnie miał być ForFour i temu samochodowi podporządkowane były wszelkie nasze ówczesne działania.
Niestety, oferowany egzemplarz okazał się normalnym powypadkowym gratem, wyklepanym w garażu więc zrezygnowaliśmy po diagnostyce w Smart Center.
Ale jednocześnie naszą uwagę przykuły 3 stojące tam ForTwo.
I właśnie jednym z nich wróciliśmy do domu...
I ta właśnie, przypadkowa decyzja była "strzałem w dziesiątkę", która poruszyła lawinę zdarzeń.

Co do p[rzejechanego dystansu, to być może nie jest on imponujący, ale nadmienić muszę, że w 90% jeździ nim moja żona.
Codziennie do pracy i z powrotem, razem ok. 15 km dziennie. Jak mi się uda dorwać małego, to wtedy jest wielka uciecha i większy dystans. Najczęściej jeżdżę do myjni i na stację benzynową Very happy Very happy Very happy . Często też na zakupy. A jak jadę do Makro, to przeważnie zbiera się tłumek i patrzy jak ja jestem w stanie załadować do niego ten wózek towarów, który wypchałem ze sklepu.
A ja te towary potrafę w całości zmieścić do smartowego bagażnika
Ale pomimo tego niewielkiego przebiegu,, nasz podstawowy samochód nudził się przez ten rok w garażu jak nigdy poprzednio ... Very happy

Acha, i jeszcze jedno. Wszystkie moje ostatnio zapłacone mandaty i związane z nimi aktywne punkty karne, spowodowane są tylko i wyłącznie przez Smarta Very happy
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem - przez Gość - 02.11.2008, 21:42
Re: Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem - przez Gość - 02.11.2008, 21:42
Re: Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem - przez Gość - 02.11.2008, 21:55
Re: Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem - przez Gość - 02.11.2008, 23:43
Re: Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem - przez PKO - 03.11.2008, 09:15
Re: Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem - przez Gość - 03.11.2008, 20:33
Re: Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem - przez Gość - 03.11.2008, 20:45
Re: Dzisiaj mija dokładnie rok, jak zostałem - przez Ryszard - 03.11.2008, 21:47

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim smarcie ? kasiunqa 1.648 508.006 13.04.2024, 11:44
Ostatni post: Kanapa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu