Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Nadmuch na przednią szybę - kiszka

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Nadmuch na przednią szybę - kiszka
#19
 BogdanHa 
(21.06.2020, 14:56)chris2 napisał(a): Wystarczy odpiąć pancerz z metalowej spinki,przesunąć suwak na nadmuch na szybę,i przy maksymalnie otwartej klapie nawiewu zaczepić pancerz z powrotem tak aby klapa pozostała otwarta.Potem trzeba sprawdzić czy przy przesunięciu suwaka w lewo nadmuch działa poprawnie.
EDIT: Udało się odpiąć pancerz i przesunąć niżej - jednak trzeba pomóc palcem dźwigni, bo linka nie chce dojść do końca po przesunięcia wajchy. Tak jakby ją coś blokowało lekko przy konsoli.
=============================

Nie mam pojęcia jak odpiąć pancerz z tej spinki. Nie chcę jej kleszczami pogiąć, a dostęp marny.
Podpowiedzcie jak się dobrać do odpięcią i ewentualnego przesunięcia pancerza.
Nie mogę znaleźć żadnego poradnika. :(
P.S.
Oglądam YouTube i brak konkretów - ale czy po zdjęciu maskownicy z radiem i górnej konsoli (światła awaryjne, itd), da się wymontować cały moduł z suwakami wentylacji, żeby dobrać się do linki - czy trzeba rozebrać całą deskę (podszybie), żeby ja wysunąć?
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nadmuch na przednią szybę - kiszka - przez BogdanHa - 22.09.2020, 14:06

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Smart 450 0.6 przednia wycieraczka się nie wyłącza zibi smark 12 4.418 03.10.2018, 17:48
Ostatni post: zibi smark
  Jak przełączyć nadmuch z ciepłego na zimny?!?!?! K1zmija 5 4.083 17.03.2010, 12:58
Ostatni post: Kanapa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu