Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] Przedłużyłem życie Smartowi 450 1999 r.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] Przedłużyłem życie Smartowi 450 1999 r.
#1
Smile 
 kruel 
Witajcie. Zainspirował mnie wątek Kolegi "Sebac" - "Uratowany przed złomowaniem " . Zaprezentuje mój nabytek z 1999 r. kupiony 25 maja 2020 r. za niebagatelną kwotę 2400 zł SmileSmile Pierwsze rozczarowanie przyszło kilka dni później kiedy chciałem sprawdzić hamulce (nie działał ręczny na lewe tylne koło i do wymiany miałem amortyzatory tył 3,4 zdjęcie ). Źle zamykała mi się szyba (odpadł ogranicznik  ) i jako że pierwszy raz "dostawałem" się do drzwi stało się "nieszczęście" (zd.5,6,7) .Poszła żywica w ruch i naklejki makujące niedoskonałości SmileSmile Dodam że w międzyczasie kleiłem i malowałem prawy przedni błotnik bo był popękany ( nie mam foto ale wyszło w miarę OK ) W międzyczasie miałem awarię "wysprzęglika " .Wysprzęglik kupiłem używany i przy okazji "taśmę kierownicy " która była zerwana - świeciła poduszka (zd.7 ) .Niestety musiało się skończyć na gwintowaniu bo 2 śruby mocujące wysprzęglik się urwały :(:(:(. Nie napisałem chyba o wymianie poduszki silnika którą wymieniłem w międzyczasie ( nie fachowo ale wymieniona - opisałem w moim innym poście ) .W między czasie  zakupiłem lewy próg (zd 8) i niestety po zdjęciu plastikowej osłony prawy też się okazał w nie najlepszej kondycji (zd 10).Tył także troszeczkę pordzewiał SmileSmileSmileSmile ( zd11). Dobrze że mam kolegę który umie spawać  i wzięliśmy się do roboty .Przy okazji przy użyciu "młotka igiełkowego - bardzo fajne urządzenie " wyczyściłem całą podłogę od wewnątrz i od spodu - nie fajna robota (zdj.poniżej już pogubiłem się w numerach ) Podłogę, progi zakonserwowałem , od wewnątrz wygłuszyłem , w międzyczasie wymieniłem lewarek zmiany biegów na ten z przyciskiem żeby aktywować "automat"


Załączone pliki Miniatury
                                                           
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Przedłużyłem życie Smartowi 450 1999 r. - przez kruel - 19.07.2020, 16:29



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu