Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

"ORYGINALNA" ramka do radia w smart fortwo.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
"ORYGINALNA" ramka do radia w smart fortwo.
#1
 wojtekaw 
Witam wszystkich zainteresowanych zakupem
"oryginalnej ramki do radia"
do nieoryginalnego radia w Waszych SMARTach FORTWO.

Postanowiłem zmienić radio na nie oryginalne.
Po zmianie została "rana" na konsoli środkowej, brak ramki.
Zacząłem więc szukać na allegro czegoś, co by mi pomogło zakryć to miejsce Smile

Znalezione na allegro:
---------------------------------------------
Ramka radiowa na radio Mercedes Smart For Two
Sprzedający ALLEGRO-9000

Opis:
Fabrycznie nowa niemiecka ramka radiowa. Oryginalne fabryczne radia mają kształt dopasowany do deski rozdzielczej. Po ich wyjęciu zostaje dziura w którą nie pasuje nowe radio np (Alpine, Pioneer, Kenwood itd).
Żeby wymienić fabryczne radio niezbędny jest zakup ramki radiowej która zaślepi otwór po starym fabrycznym odbiorniku i dopasuje go do standardowego otworu na nowe radio. Oferowane przez nas ramki to produkt najwyższej europejskiej jakości największego europejskiego producenta firmy ACV. Ramka radiowa to element deski rozdzielczej który znajduje się w jej centralnym miejscu. Widać go od razu. Dlatego warto kupić ładną, dobrze wykonaną i wykończoną ramkę. Nie warto oszczędzać kilka zł i kupić brzydkie i po chińsku wykończone tanie ram ki - zeszpecą Wam deskę. Zanim kupicie taniej chińczyka zastanówcie się czy warto zaoszczędzić 5-10zł.

Ramka pasuje do: Radioblende passend für smart for two
Smart ForTwo 01/1998->

kolor niebieski
---------------------------------------------

Nie zdziwcie się oczekując niemieckiej dokładności i staranności bo będzie zawiedzeni. Dostaniecie kiepsko wykonaną ramkę w kolorze ciemno granatowym.
Jakie było moje zaskoczenie jak ramka nie chciała się trzymać środkowego panela.
Producent i owszem zrobił dwie wypustki w miejscu gdzie są zatrzaski na panelu lecz chyba nigdy nie widział smarta na żywo bo te "wypustki" są nie w tym miejscu.
No i jak się ma trzymać jak nie ma zaczepów?
Pozostaje tylko klej albo silikon i to sporo, bo przestrzeni gdzie powinny lub mogły być zaczepy jest wiele.

Nie chcąc być niekulturalnym chciałem o tym fakcie poinformować "nieświadomego" sprzedawcę.
(przecież jeśli nie ma smarta to może nie wiedzieć o błędzie)
Nie udało mi się niestety z nim skontaktować, a próbowałem kilka razy.
Po przeczytaniu komentarzy o sprzedawcy na allegro dałem spokój i postanowiłem dać neutrala.
W opisie napisałem jaki jest problem.
Jakie było moje zaskoczenie gdy zamiast kontaktu zwrotnego dostałem w odpowiedzi negatywa i zostałem obrażony wpisem.
To mój pierwszy negatyw więc zabolał.
Jak dotąd jeszcze nikt tak dziwnie nie zareagował na informację o wadliwym towarze jaki "może nieświadomie" sprzedaje.

NIE POLECAM WAM TEGO ALLEGROWICZA.


Załączone pliki Miniatury
   
 Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
"ORYGINALNA" ramka do radia w smart fortwo. - przez - 23.08.2010, 21:43

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Światła stopu ciągle się świecą smart fortwo 0.8 CDI 2001r Prorok.v9 27 2.016 03.01.2024, 15:39
Ostatni post: Login
  pilot do SMART fortwo 450 bronmus45 11 1.453 28.05.2023, 23:03
Ostatni post: raffa
  2 kabelki dodatkowa kostka radia Sebac 5 1.535 08.07.2021, 18:59
Ostatni post: LAZY.
  Elektryka - smart nie reaguje na pilota (450 fortwo 0,6) solaris 24 14.793 18.06.2019, 09:32
Ostatni post: Krzysztofo
  450 Podłączenie radia - prąd w kostce ISO - kostka, schemat, pamięć KoloOlo1 30 22.381 09.02.2019, 17:44
Ostatni post: rudiszubert
  zmiana biegów działanie smart fortwo 450 bartigdansk 10 4.319 23.08.2018, 21:48
Ostatni post: LAZY.
  Suwak regulacji temperatury Smart Fortwo 450 muniek34 6 4.544 01.03.2017, 10:00
Ostatni post: MariuszB
  Jak odciąć ESP - smart Fortwo CDI z 2003r Zdzisiu 4 5.321 05.01.2017, 16:18
Ostatni post: denveco
  Przebicie radia po włączeniu spryskiwacza KrupeK 4 2.602 05.06.2016, 20:10
Ostatni post: KrupeK
  450 wyjmowanie, demontaż radia 14 15.499 10.01.2016, 23:26
Ostatni post: kasiunqa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu