Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Co mnie dziś wkurzyło....??

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Co mnie dziś wkurzyło....??
 Gapa. 
Ale już wiesz co się raczej nie popsuje
Też jeżdżę bez klimy mam chłodnice do wymiany i tak czekam Wink
 Odpowiedz
 Arczi100 
(12.07.2018, 19:08)yotomeczek napisał(a): No władowałem w niego po zakupie już spoooro kasiory - jeśli to nie dbanie to nie wiem co. Kupiłem niby w świetnym stanie od forumowicza. Po kilku tygodniach pękła sprężyna. Wymieniłem 4 sprężyny, 4 amory, wszystkie gumy w zawieszeniu, końcówki układu kierowniczego itd. Nowe tarcza + klocki przód, nowe bębny i szczęki tył.Ustawiłem zbieżność. Wymieniłem termostat + płyn. Wymieniłem poduszke silnika. Wymieniłem pasek i koło pasowe alternatora. Teraz podnośnik szyby i kluczyk. Dla mnie dużo jak na niecałe nieco ponad 1,5 roku od zakupu.
To jak mam jeszcze bardziej dbać? Trzymać w klimatyzowanym garażu?
Chętnie usunę nieszczelność klimy - kto to zrobi DOBRZE w łódzkim? Jak mało kto ma w ogóle pojęcie o Smarcie?
I wypraszam sobie oceny że szkoda mi kasy na porządną naprawę... Może powienienem Smarta wstawić do ASO (w W-wie? bo w Łodzi chyba nie ma) i niech naprawią?
Unosicie się PanieNikt nie chce Cię obrażać. Każdy z nas łoży na swoje (18-latka w moim przypadku). I nikomu do tego ile już i ile jeszcze dołożę -a płakać nie będę bo warto.
Każde auto posiadające dowód ma prawo do focha (nie patrząc na markę).... Albo się kocha albo trza kupić nowe bądź inną markęJak to mawiają: Taki mamy klimat
 Odpowiedz
 yotomeczek 
(12.07.2018, 19:12)Gapa. napisał(a): Ale już wiesz co się raczej nie popsuje
Też jeżdżę bez klimy mam chłodnice do wymiany i tak czekam Wink

Tym się pocieszam, chociaż nie wiem czy nie pozbędę się niewdzięcznika...
Dobrze że wspomagania nie ma bo pewnie też by się popsuło Smile
Był ForTwo 0,8 CDi 41KM@59KM
 Odpowiedz
 PatiEK 
Jak 3/4 samochodu zrobiłeś to szkoda sprzedać. Zrobić te brakujące 1/4 i mieć prawie nowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
 Kanapa 
(12.07.2018, 19:29)yotomeczek napisał(a): Tym się pocieszam, chociaż nie wiem czy nie pozbędę się niewdzięcznika...
Dobrze że wspomagania nie ma bo pewnie też by się popsuło


Sprzedaj, sprzedaj.
Następny właściciel będzie miał pociechę.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
 Marek 
(12.07.2018, 19:52)Kanapa napisał(a):
(12.07.2018, 19:29)yotomeczek napisał(a): Tym się pocieszam, chociaż nie wiem czy nie pozbędę się niewdzięcznika...
Dobrze że wspomagania nie ma bo pewnie też by się popsuło


Sprzedaj, sprzedaj.
Następny właściciel będzie miał pociechę.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro


Ooo kanapa dobrze mówi. Polać mu, znaczy kanapie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
 psuwacz 
(12.07.2018, 19:29)yotomeczek napisał(a):
(12.07.2018, 19:12)Gapa. napisał(a): Ale już wiesz co się raczej nie popsuje
Też jeżdżę bez klimy mam chłodnice do wymiany i tak czekam Wink

Tym się pocieszam, chociaż nie wiem czy nie pozbędę się niewdzięcznika...
Dobrze że wspomagania nie ma bo pewnie też by się popsuło Smile



Daj spokój. Mój "dbany" ducha wyzionął miesiąc już temu, remont generalka. Rocznik robi swoje. A chłodnicę klimy mam szczelną i wymieniam, bo zaczyna gnić więc mogłaby zimy nie przetrwać. Aha, wartoby dodać że skasowałem akurat dzisiaj auto w deszczu. Trzeba kopać w kieszeniach oj trzeba....
 Odpowiedz
 damiano.o 
(12.07.2018, 19:29)yotomeczek napisał(a):
(12.07.2018, 19:12)Gapa. napisał(a): Ale już wiesz co się raczej nie popsuje
Też jeżdżę bez klimy mam chłodnice do wymiany i tak czekam Wink

Tym się pocieszam, chociaż nie wiem czy nie pozbędę się niewdzięcznika...
Dobrze że wspomagania nie ma bo pewnie też by się popsuło Smile
Arczi100 dobrze napisał, na to nie ma reguły, że coś się zepsuje. No fakt, u Ciebie się trochę tego zbiegło w jednym czasie Ale jak już wszytko zrobisz ..... to pewnie wymienisz na nowszy model, żeby dalej mieć co robić ..... Tak to jest w przypadku smartozy (znam to z autopsji) Co niektórzy z nas mają nowe, a i tak ciągle coś wkładają. Popatrz, Łysy ostatnio kupił "nówkę" a tylko patrzeć, jak będzie poprawiał po fabryce ..... pewnie zacznie od wiązek elektrycznych, bo mu się nie widzą ..... yotomeczek, więc sam widzisz, jaka jest prawda ..... Nie ma co się poddawać.

Tapnięte z SG NOTE 8
RS concept (RS chip + EL-TEC  + MAKSOR ULTRA)
 Odpowiedz
 Marek 
(13.07.2018, 04:29)damiano.o napisał(a):
(12.07.2018, 19:29)yotomeczek napisał(a):
(12.07.2018, 19:12)Gapa. napisał(a): Ale już wiesz co się raczej nie popsuje
Też jeżdżę bez klimy mam chłodnice do wymiany i tak czekam Wink

Tym się pocieszam, chociaż nie wiem czy nie pozbędę się niewdzięcznika...
Dobrze że wspomagania nie ma bo pewnie też by się popsuło Smile
Arczi100 dobrze napisał, na to nie ma reguły, że coś się zepsuje. No fakt, u Ciebie się trochę tego zbiegło w jednym czasie Ale jak już wszytko zrobisz ..... to pewnie wymienisz na nowszy model, żeby dalej mieć co robić ..... Tak to jest w przypadku smartozy (znam to z autopsji) Co niektórzy z nas mają nowe, a i tak ciągle coś wkładają. Popatrz, Łysy ostatnio kupił "nówkę" a tylko patrzeć, jak będzie poprawiał po fabryce ..... pewnie zacznie od wiązek elektrycznych, bo mu się nie widzą ..... yotomeczek, więc sam widzisz, jaka jest prawda ..... Nie ma co się poddawać.

Tapnięte z SG NOTE 8


Myśle że wiązki zostawi na koniec. Znając Łysego i jego profesjonalne podejście do tematu zacznie od tej rzadkiej oliwy. duperele i detale na samym końcu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Odpowiedz
 CodeBoy 
(12.07.2018, 19:29)yotomeczek napisał(a):
(12.07.2018, 19:12)Gapa. napisał(a): Ale już wiesz co się raczej nie popsuje
Też jeżdżę bez klimy mam chłodnice do wymiany i tak czekam Wink

Tym się pocieszam, chociaż nie wiem czy nie pozbędę się niewdzięcznika...
Dobrze że wspomagania nie ma bo pewnie też by się popsuło Smile

Ja kolegę trochę rozumiem, ja w swoje cudo włożyłem ponad 14k zl łącznie z zakupem, po czym zrobił psikusa i poszedł na złom za 500zł to dopiero serce boli, bo o portfelu nie wspomnę. dobrze że zostały jakieś graty, to jak ochłonę to puszcze dalej Smile
Znajoma ma 11 letnia Honde Civic, miód malina skrzynia biegów pół automat ala Smart, wiecie ile wycenili jej naprawę elektroniki. 9000zł
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Smile Co mi dziś poprawiło humor? rogas 6.930 1.388.916 10.02.2024, 23:15
Ostatni post: zajdek.az
  Dostałem dziś pw Lolek 0 3.153 03.01.2016, 17:37
Ostatni post: Lolek
Shocked to dla mnie ważne - tak niewiele może tak wiele kajetanbudacz 1 3.859 13.03.2014, 22:34
Ostatni post: LAZY.
  Smart - przekonajcie mnie ;) 25 18.009 30.05.2010, 19:55
Ostatni post: kasiunqa
  Ale mnie kusi kupic znowu SMARTA F2 - warto czy nie? 11 9.473 27.04.2007, 14:06
Ostatni post: Guest
  co zaskoczylo mnie w smart shopie... 7 6.899 08.11.2002, 18:14
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości



Menu