Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

jaki ten serwis we wroclawiu?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
jaki ten serwis we wroclawiu?
#11
 Gość 
bede wdzieczny za pomoc
szczegolnie ze cene ta musze podac
miejskiemu osrodkowi pomocy spolecznej, ktory w ramach niwelowania barier technicznych da kase na przerobke skrzyni z polautomat na automat ;]
 Odpowiedz
#12
 waflo 
Mushashi spojrz na zdjecia plyt PCB w TYM artykule....moze sie okazac ze rowniez ta plyta bedzie do wymiany (bo zaloze sie w serwisie nikt nie bawi sie w dolutowywanie brakujacych konektorow), a to z pewnoscia podniesie koszt calej operacji.
 Odpowiedz
#13
 Gość 
waflo ale w serwisie nikt sie nie bawi w wymiane jakichś wlementów w selektorze biegów-selektor kosztuje ok 800 do tego pedał z 500 nie wiem tylko ile soft napisałem Tfurcy co i jak -i obiecuje że załatwie sprawe jak nalezy...znam chłopaków z Wrocławia znają sie na rzeczy że nie robili to ostrożni są (nauczeni doświadczeniem z centralą)
 Odpowiedz
#14
 Gość 
Ja naprawdę nie " rozumiem" o co chodzi. Przecież serwis MUSI "wymienić" skrzynię biegów a tylko jakieś tam pedały i przełączniki. A nuż klient łyknie? :-?
 Odpowiedz
#15
 waflo 
Piotr takie podejscie do tematu bylo by czystym oszustwem....juz bardziej uwierze w pomylkowa (zawyzona) wycena ze wzgledu na nieznajomosc tematu.
 Odpowiedz
#16
 Gość 
ja tez mam taka nadzieje ze tak jest
samochodzik stoi w garazu i czeka.
 Odpowiedz
#17
 Gość 
Cytat:PiotrGdan napisał(a):
Ja naprawdę nie \" rozumiem\" o co chodzi. Przecież serwis MUSI \"wymienić\" skrzynię biegów a tylko jakieś tam pedały i przełączniki. A nuż klient łyknie? :-?
Każdy sądzi po sobie ....
 Odpowiedz
#18
 Gość 
Mój Smart kiedyś powiedział: STOP DALEJ NIE JADĘ! Więc laweta, i Wrocław... Tam się zaczęło straszenie! Najpierw usłyszałem, że za naprawę będę musiał zapłacić UWAGA-8 do 9 tys., ale po około dwóch godzinach czekania, cena spadła na około 4,5 tys., a po czterech godzinach wysłano mnie do domu obiecując, że o ewentualnych kosztach będę poinformowany telefonicznie na drugi dzień. Tak też się stało, a miły głos w słuchawce telefonu oznajmił mi, że część będzie kosztować 1750 PLN, a inne koszty robocizny (diagnozy itd.) powinny zamknąć się w 1000 PLN. Po tych koszmarnych wcześniejszych diagnozach taka kwota wydała mi się darmochą. W rzeczywistości to naprawdę ciężki kawałek ciężko zarobionego grosza, ale cóż...
Ps. Chodziło o wymianę modułu ESP.
 Odpowiedz
#19
 Gość 
zatem jest nadzieja ;]
 Odpowiedz
#20
 Gość 
Raczej po swoich doświadczeniach - z inną co prawdy marką ale z ASO.
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu