Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[451] Tajemnicza kontrolka w panelu klimatyzacji

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[451] Tajemnicza kontrolka w panelu klimatyzacji
#11
 d.b.l. 
(25.07.2013, 12:01)kanapa napisał(a): Ok to teraz oficjalnie.
Poprosze ponownie o uzupełnienie postu o duże litery zgodne z zasadami pisowni.
Zarówno w języku polskim jak i niemieckim zdanie zaczynamy od dużej litery i kończymy kropką.
Informacji "nie mam na to ochoty" nie przyjmuje i nie będę poprawiał twoich postów.



Sent from my Phone using Tapatalk

Moze odpowiesz na postawione przeze mnie pytanie zamiast pouczac o kropkach i literkach?
 Odpowiedz
#12
 Kanapa 
Wystarczy że przeczytasz instrukcję obsługi. Linki sa na forum w dziale Pobierania.

Sent from my Phone using Tapatalk
Forfour 2005r [Obrazek: 585647.png] i 451 LET,  ex 450 0,6/454 1,5

Ktoś musi tu być marudą  Rolleyes więc obowiązuje http://smartklub.pl/t-regulamin-portalu-...4#pid58904
 Odpowiedz
#13
 d.b.l. 
(25.07.2013, 12:41)kanapa napisał(a): Wystarczy że przeczytasz instrukcję obsługi. Linki sa na forum w dziale Pobierania.

Sent from my Phone using Tapatalk

Jesli wystarczy, to prosze pokaz mi gdzie w instrukcji jest jakakolwiek wzmianka na ten temat. Jak cos znajdziesz bede wielce wdzieczny i obiecuje zawsze i wszedzie stosowac sie do zasad poprawnej pisowni Smile nawet zaczne stosowac wszystkie polskie litery.

P.S. Przed "że" stawiamy przecinek.
 Odpowiedz
#14
 RobsonWawa 
Kontrolka systemu wspomagania ogrzewania,o ile to jest to, aby się włączyła muszą być spełnione 4 warunki.
1- Smartek musi mieć to wspomaganie ogrzewania
2- Dźwignia nawiewu ostawiona na poz 4
3- Temperatura otoczenia musi być poniżej 15 *C
4- Temperatura silnika poniżej 70 *C
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
#15
 d.b.l. 
To by bylo najsensowniejsze rozwiazanie,z tym ze pkt2-dzwignia regulacji temp. powinna byc na samej gorze, nie zas jak sugerujesz dzwignia predkosci nawiewu na poz.4,tak przynajmniej podaje instrukcja w/w przez kanape. dzieki tak czy siak za podpowiedz,poczekam az sie sciemni, ochlodzi i pocisne Smarta,zobaczymy.
 Odpowiedz
#16
 Kovval 
Poradnia językowa PWN: "Po inicjalnym „Witam”, „Dzień dobry”, „Szanowny Panie” itp. powinien stać wykrzyknik lub przecinek. Jeśli wykrzyknik, to następne zdanie zaczynamy wielką literą. Jeśli przecinek, to w zasadzie powinniśmy kontynuować wypowiedź od wiersza małą literą, ale ponieważ mała litera na początku wersu w nowym akapicie wygląda dziwnie, więc wiele osób wybiera w tej pozycji wielką literę. Nie jest wykluczone, że przejawia się w tym również wpływ obych wzorów korespondencji, np. angielskiej.
Sam najpierw też sympatyzowałem z tym nowomodnym zwyczajem, tzn. wielką literą po przecinku, ale później zmieniłem zdanie i obecnie staram się akceptować i jeden, i drugi zwyczaj. Zróżnicowanie przykładów w poradni może wynikać stąd, że różni autorzy dają pierwszeństwo różnym zwyczajom, że ich preferencje zmieniają się w czasie (ostatecznie poradnia nasza działa już prawie 10 lat!), a wreszcie stąd, że staramy się nie ingerować w formę językową pytań bardziej, niż to konieczne.
Czasami ingerować jednak trzeba. Brak jakiegokolwiek znaku interpunkcyjnego jest niedopuszczalne.
— Mirosław Bańko, PWN"
mówi mi wewnętrzny głos.. że tu nie chodzi o siłę, nie chodzi o moc...
 Odpowiedz
#17
 ŁYSY13 
Co to jest to wam pokarzę proszę.........
                   

Na pewno nie jest to nie potrzebne . Ma być to jest
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
#18
 Nygus 
Ah, ten Łysy... Nawet swój panel rozebrał żeby zdjąć nam myśli z głowy Smile No na diodę to nie wygląda..

Dobrze że ma Cabrio to upał mu nie straszny, bo tak bez klimy to porażka :-d
Smart ForTwo 451 Cabrio inspirated BRABUS created by Nygus
http://gigastudio.pl
 Odpowiedz
#19
 ŁYSY13 
Takie panele w zapasie mam 13 sztuk
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
#20
 Nygus 
No na bidę to jeszcze z trzy smarciki to by złożył :-d
A ten jeden silnik Brabusa mógłbyś mi odsprzedać ? Na co Ci 2? Trzymasz stoją rdzewieją...nie wiadomo po co..
Smart ForTwo 451 Cabrio inspirated BRABUS created by Nygus
http://gigastudio.pl
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nietypowy dźwięk z okolic klimatyzacji Jezdziec 4 3.034 18.10.2016, 20:48
Ostatni post: Jezdziec
  Co to jest za kontrolka? siemaniec 4 3.528 24.05.2016, 23:07
Ostatni post: siemaniec
  [451] Wymiana panelu klimatyzacji Redoctober 8 3.215 06.04.2016, 19:42
Ostatni post: Redoctober
  [451] Co to za kontrolka? Nygus 4 4.002 16.10.2013, 15:50
Ostatni post: jakubo



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu