Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

UWAGA smarta 451 w ogniu

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
UWAGA smarta 451 w ogniu
#21
 ŁYSY13 
Silnik

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Załączone pliki Miniatury
                           
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
#22
 ŁYSY13 
mozdzerka widzę że pomoc twoja jest bez cenna czekamy dzięki . Bo wyglądało bardzo zle
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
#23
 krzyss 
Czy to byly smart Robsona ????
 Odpowiedz
#24
 mozdzerka 
nie, nic nie musi być źle. A teraz to trochę cierpliwości trzeba, mają do 30 dni na decyzję. Gdybym komuś do czegoś była w temacie ubezpieczeń potrzebna- proszę atakowaćSmile Ja też nie omieszkam męczyć forum o autko, które jest piękne, ale co w środku- blondynka kompletna jestemWink
choroby na stanie :smartoza, glajtoza
 Odpowiedz
#25
 RobsonWawa 
krzyss obudź się Smile To nie mój były, ale to nie ma znaczenia - szkoda całkowita bez odszkodowania to sytuacja nie do pozazdroszczenia.
Martwi mnie to że już kilka smartów 451 miało samozapłon w komorze silnika Idea
a SC cicho-sza traktuje to jako przypadki ?
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
#26
 mozdzerka 
Ej, nie nakręcajcie się...to - czyli spalenie- było WCZORAJ. Żadna ubezpieczalnia nie decyduje w ciągu 24 h .....
Nikogo nie bronię, nikogo nie atakuję- biorę na zdrowy rozum...KAŻDA ubezpieczalnia w Polsce ma termin a decyzję 30 dni. .Lepiej zasięgnąć info u poszkodowanego zamiast za szybko opiniować. Bez urazy.To się dopiero zaczęło.

mój jest tego samego koloru, co ten spalony..tym bardziej interesuję się tematem...(((

czy 450 tki też miały samozapłony?????
choroby na stanie :smartoza, glajtoza
 Odpowiedz
#27
 ŁYSY13 
smart to facet a każdy facet ma samozapłon jeden wcześniej a drugi wcale .
Rozmawiałaś dziś sama z właścicielem . Po telefonie pierwszym pani odpowiedziała że brak szansy czegokolwiek co do odszkodowania . To krew poszła na maxa . Taka osoba dziś powinna lecieć z roboty
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
#28
 mozdzerka 
Też bym się wkurzyła, zgadzam się w pełni!

na infolinie można złożyc zażalenie za wprowadzenie w błąd, bo każdą rejestrują. Maja obowiązek.


Oj gdyby tak mój smarcik...to też jak u faceta nerwowo by poszło,lub histerycznie, jak u blondynki, rozumiem doskonale i będę wspierać.

Nie wierze infoliniom, tak jak kiedys dzwoniłam do Link 4 po składkę..5 razy w ciągu godziny, za każdym razem była inna cena. I inne bzdury(:
choroby na stanie :smartoza, glajtoza
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Serwis Smarta 450/451 Vapor2005 2 1.721 21.01.2020, 23:58
Ostatni post: LAZY.
  [451] [451] Projektowanie reklamy - wymiary smarta plik wektorowy rogas 3 3.094 29.06.2014, 20:42
Ostatni post: rogas
  [451] Przyczepka do Smarta 451 DaSza 2 3.339 23.04.2014, 06:41
Ostatni post: dar7914
  [451] Cennik smarta 451 z 2012 - Dyskusja Kanapa 6 5.791 11.02.2013, 22:31
Ostatni post: DaSza



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu