Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

cena nowego smarta

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
cena nowego smarta
#11
 Gość 
jarro, masz racje ze smart budzi sympatie ale sa tez przydpadki, ze wcinaja sie przed smarta i mysla "takie male cos to pewnie jedzie ze 40km/h max wiec sie spokojnie wetne moja super beemka z 1991 r" Razz

Ja kiedys jadac sobie walem miedzeszynskim stanalem na swiatlach. Obok mnie przycupnal jakis dres honda civic rok produkcji okolo 1990, pierwsza rejestracja w kraju 2005 po pelnym tuningu, wydech ciagnie sie po asfalcie, przyciemnione szybki, muza na full umc umc umc i cieszy sie z kumplem pokazujac mnie paluchem.....czerwone - zolte - zielone i.......start.....narobil dres huku i sprawdzil czy mam prosto przykrecona tablice z tylu Laughing pozniej z welkim hukiem mnie wyprzedzili przy 130 ale miny mieli juz inne Razz
 Odpowiedz
#12
 waflo 
Jasne, Smarty sa niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. Nie ma drugiego takiego auta ktore mozna by przyrownac do ForTwo. Co do odbioru przez otoczenie to reakcje sa rozne, jednym sie podoba, inni nie potrafia zrozumiec co w tym aucie jest fajnego....

Wracajac jednak do ceny nowego F2 to osobiscie uwazam ja za zbyt wygorowana...
 Odpowiedz
#13
 Gość 
Za polowe tej ceny mozna kupic np: pande, c1, aygo lub inne autko tego segmentu. Za chwile bedzie nowa 500 i bedzie tansza. Szczerze dziwie sie takiej cenie. Chyba warto sprzedac 500.000 aut po 35 tys. niz 100.000 po 65 tys.
 Odpowiedz
#14
 kamill 
ja kiedy mialem 700-tke z Ad caru tez sie scigalem...ciekawym wysciegiem byl moment ,kiedy wyrownalo sie Punto...full Bass jakies zegary dodatkowe pomontowane...stojąc na Emili Plater zaczelismy sie scigac przez Cenntrum pozniej mostem poniatowskim....nie mial szans aby mnie wyprzedzic na moscie max 140 Laughing pozniej tylko ladnie podziekowal awaryjnymi za wyscig z jego strony ciekawe czy opisal to na forum Fiata...fajna mine miala jego dziewczyna....co do wyscigow mialem kilka z ciekawszych jeszcze byl z VW golfem 4 Smile od swiatel do swiatel prawie Leb w leb , kiedy bylo ciasno miedzy samochodami koles wymiekl Laughing 8-)
 Odpowiedz
#15
 Jarro 
tez ostatnio mialem przygode z wlascicielem renault clio, myslacym ze moj czajnik to obudowany rowerSmile stoje pierwszy na swiatlach, z prawej wolny pas, ale konczacy sie za skrzyzowaniem. gosc myslal, ze wystartuje spod swiatel i sie wepchnie przede mnie... jak sie to dla niego skonczylo to nie musze pisac Laughing
F2 Cabrio Passion 599 & F2 Cabrio Brabus 599
 Odpowiedz
#16
 Gość 
Mogę tylko potwierdzić :P Mina innego kierowcy - bezcenna


Teraz tylko musicie sobie nagrać do auta nowy kawałek meza i donia - najszybszy w mieście Very happy (aluzja do ich twórczości nie do Was smarciarze Smile )
 Odpowiedz
#17
 kamill 
http://www.youtube.com/watch?v=1tkh0e7HUgM

Doniu & Liber - Najszybszy w mieście

Smart the best Razz
 Odpowiedz
#18
 Lolek 
Ze trzy tygodnie temu na szosie gdańskiej wyprzedziłem kobitkę jadącą 130 VW passatem, minę miała taką jakby o 12 w nocy zobaczyła ducha na cmentarnej alejce.
Lolek - motoparalotniarz
 Odpowiedz
#19
 Gość 
Ejo Jarro .... domyslam się, że konfigurowaleś cabrio. Chcialbym być obiektywny w ocenie ceny pojazdu. Otóż konfigurjąc "starego" smarka passion plus wybrane dodatki i konfigurując nowego (silnik 84km)z tymi samymi gadgetami roznica jest tylko ok. 1500pln. Gdybys skonfigurowal "stare" cabrio cena wcale by nie oddstawała od nowegoSmile."Czajnik" kupowany jako nówka nigdy nie był tani, wiem z autopsjiSmile a cena miedzy starym a nowym modelem jest kosmetyczna.Kalkulator też nie uwzglednia ewentualnych rabatówSmile. Aaaaa porownywanie co można za te pieniądze kupić .... to, no cóż .... pozostawie bez komentarza SmileSmileSmile
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [451] Cena paneli w SC plesniak 10 5.810 25.11.2019, 22:10
Ostatni post: JakubAnderwald
  Spalanie nowego smarta - Pytanie? 15 9.322 13.12.2010, 10:57
Ostatni post: plesniak



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu