Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] Jaka Prędkość MAX w standarcie ?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] Jaka Prędkość MAX w standarcie ?
#11
 frygi 
(27.09.2014, 10:49)LAZY. napisał(a): Testując CDI to wiem że śmiało zamyka licznik. Tyle że raczej go tak nie wypada męczyć Wink jeszcze coś odpadnie.
Nie odpadnie Laughing Podczas ostatniej wyprawy do Chemnitz 120-130 prawie cały czas i nic nie odpadło Razz A czasami jak fantazja poniosła to ....i tyle ile się dało Cool Dojechał,przyjechał i jest gitarka RolleyesVery happy
Carlsson Cabrio by FrygiCool Evil or very mad
 Odpowiedz
#12
 spysiu92 
przy prędkości 130 nie czuć nawet żadnego szarpania autem więc konstrukcja jest okej, skoro tak, to nic nie odpadnie chyba, że masz elementy poskładane na taśmę klejącą Smile
 Odpowiedz
#13
 pikolo 
(27.09.2014, 21:24)RYCHOMR napisał(a): Jedz do serwisu podłącz pod kompa, zmierz ciśnienia,a jaśnie oświecony pan mechanik Cię poinformuje czy nadal możesz się cieszyć z zakupu ....Odwagi !!!

Nie pojadę bo sobie sam podłącze i sprawdzę, tylko jakoś czasu nie znalazłem od 4 dni by siąść w domu na 5 min Laughing
Mam warsztat, tylko myślałem ze te typy tak maja Smile
Dziś go podciągnę na biegach i zobaczę jak się sprawuje, a turbo w moim mam Smile
 Odpowiedz
#14
 spysiu92 
przecież każdy ma turbo Smile
 Odpowiedz
#15
 All-capone 
Każdy z którego ktos nie zdemontował turboSmile
Dobrze zrobiona wolnossąca 600tka jedzie 110 na prostej Smile
czyli inny dolot i wydech .
ale nie na takim patencie jak ktos linka podesłał do mojej strony - to jechało ledwo 80


Wszystkie wiadomości proszę kierować na  Brzostek911@o2.pl 
 Odpowiedz
#16
 pikolo 
(28.09.2014, 19:50)spysiu92 napisał(a): przecież każdy ma turbo Smile
Kolega nie czytał postu od początku.

Edit
Ortografia się kłania - nie róbcie takich błędów.
 Odpowiedz
#17
 Mrozu 
Mój po remoncie u ALL'a latał wg licznika 140. Teraz kupiłem wtryski z Brabusa, turbo ma delikatnie większy wirnik, usunięty katalizator, dolot K&N i będziemy próbowali zrobić program. Zobaczymy co z tego wyjdzie
 Odpowiedz
#18
 agary35 
Max mojego Smarta cdi to zamknięty licznik, a na GPS 136 km/h (dwie osoby na pokładzie)
[Obrazek: ffe989c69f39f125deb294dbcf9ef30b.jpg]

Wysłane z mojego Z2 przy użyciu Tapatalka
 Odpowiedz
#19
 mermen124 
Fortwo Cdi 2004, bez remap w moim przypadku= 140km/h.
marzenia są po to, żeby je realizowaćRolleyes
 Odpowiedz
#20
 frygi 
Fortwo cabrio 2001r po remapie "budzik zamknięty" na 6 biegu przy około 3,3 tyś/obr Vmax 155 km/h (nawigacyjne Very happy )
Carlsson Cabrio by FrygiCool Evil or very mad
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu