Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

480 0.8 cdi - głośniki, tweetery - instalacja i przeróbki

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
480 0.8 cdi - głośniki, tweetery - instalacja i przeróbki
#1
 kiniu_gd 
Embaressed kupiłem, trasa z Warszawy do Gdanska przebiegła bezproblemowo chociaż nie jest to demon predkosci Cool jest trochę do zrobienia Embaressed na początek radio do ogarniecia graja tylko cykacze potrzebny schemat podłączenia kabli głośnikowych bo cos jest namieszane Suprised elektryczne lusterka słabo chodza trzeba pomagać paluchami, klima do ogarniecia nie działa , opony przednie do wymiany darło od wewnątrz (podobno już zrobione) szyber ,fotele i inne cuda sprawne Smile to tak na pierwszy rzut oka
 Odpowiedz
#2
 LAZY. 
Co do radia to tam filozofii nie ma bo kostki są ISO. Obstawiam że jak cykacze chodzą to coś jest z głównymi głośnikami. Zobacz też czy w radiu fader nie jest przekręcony. Lecz wówczas tył by grał.
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
#3
 kiniu_gd 
musze się dostać do kabli bo wzmacniacz był podejrzewam 4-kanałowyi został zdemontowany kable poskrecane byle jak Sad subufer został jak widać na zdjęciu do radia wychodzą 3 kostki iso 2x głośniki i 1x zasilanie (normalnie sa 2) Crying musze tylko wiedzieć czy w orginale cykacze sa połączone razem ze sredniotonowymi czy każdy wchodzi do radia osobno czy maja jakas zwrotnice lub znac kolory kabli wtedy wypiac wszystko co dodatkowe i jakos to ogarne Wink
 Odpowiedz
#4
 spysiu92 
Cykacze sa wpiete pod tyl (skrajne na kostce) a basowki na przod (srodkowe kable w kostce)
 Odpowiedz
#5
 kotomysz 
Spysiek odwrotnie. Smile cykacze podpięte pod przód, a głośniki pod tył. A wiem stąd że w moim tak było. Zmieniłem gdy montowałem radio Smile

pchnięte z elgie3

„Gdyby Bóg lubił przedni napęd chodzilibyśmy na rękach”    [Obrazek: icon1.png]

CDI  63KM/140Nm 
 Odpowiedz
#6
 kiniu_gd 
no to już mi dużo mówi jeszcze jak ktoś by mógł wrzucić fotke z kolorami to nie musiałbym deski rozbierać bo w kostce zamiast 8 wpięte sa tylko 4 a druga kostka to jakas rzezba pod koncowke zasilanie jest ok Embaressed dzisiaj naprawiłem lusterka przyczyna był przycisk sterujący zaśniedziały styki Smile
 Odpowiedz
#7
 LAZY. 
Załóż swój wątek, pokaż się w nim i tam dalej omówimy co z głośnikami. Może ich tam nie ma? Może są, ale popalone?
Moim zdaniem skoro masz w fabrycznej kostce tylko 4 przewody to cykacze i niskotonowe były połączone równolegle. Chodzi mi o to że miałeś tylko niskotonowe a cykacze dołożono potem i podłączone były pod niskotonowe.
 Star diagnoza trójmiasto.  Smile
 Odpowiedz
#8
 kiniu_gd 
wszystkie kable znalezione Smile w instalacje był wpięty moduł głosnomowiacy tel nokia ,po jego demontażu wszystko polutowałem kolorami i gra Smile na dołożonym radiu wszystkie 4 głośniki można ustawić (tył ,przod, prawo ,lewo ) i gra każdy osobno ,tylko nie wiem jak cykacze właczyc na orginalnym radiu kaseta , graja tylko duże głosnikiEmbaressed natomiast dalej nie wiem po co jest ta druga kostka z dwoma głośnikami Crying czy smarty miały montowane gdzies jeszcze głośniki ? kostka jest orginalna i kable normalnie ida gdzies w instalacje Embaressed
 Odpowiedz
#9
 kiniu_gd 
http://smartklub.pl/t-wzmacniacz-radia-4...#pid125287
teraz wiem czemu cykacze nie graja na orginalnym radiu Wink
 Odpowiedz
#10
 kiniu_gd 
Smile małe poprawki po poprzednim właścicielu głośnik basowy poszedł delikatnie do przodu i wszystko ładnie gra na orginalnym radiu Wink jest bagażnik i jest subwofer


Załączone pliki Miniatury
                   
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  450 klapa bagażnika - instalacja elektryczna piotrasta 5 4.297 23.05.2023, 12:40
Ostatni post: berthold61
  450 - głośniki przód, drzwi, tuby, sound system, tweetery, wysokotonowe 201 82.761 19.10.2022, 19:54
Ostatni post: maciekpkow
  problem z radiem. pomocy. graja same tweetery orangeblack98 4 3.327 27.12.2015, 15:34
Ostatni post: orangeblack98
  Instalacja elektryczna Smart 0,8 CDI z 2000r. RYCHOMR 4 5.396 10.06.2013, 22:51
Ostatni post: jakubo



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu