Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Smart Electric Drive III

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Smart Electric Drive III
 ŁYSY13 
Doktorat miałem robić
Ale tak naprawdę mamy więcej profesorów w klubie .
Nie zawsze cierpliwych i każą szukać zamiast podesłać linka .
Sami zaczynaliśmy pytając ale się zapomina .
A kto jak nie my z rektoratu klubu pokażemy i pomożemy pamiętajmy o tym .
Pozdrawiam Łysy13
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 czechirus 
Koledzy,

Są szanse że moje wozidełko wystąpi w popularnym kanale na YouTube z testami samochodów. 

Piszcie jakie smartowe ciekawostki powinny się znaleźć w materiale. Coś co może być wspólne dla każdego Smarta (ED i spalinowego) ale co niekoniecznie jest znane kierowcom innych marek. Czym chcielibyście się pochwalić?

Postaram się jak najwięcej  Waszych sugestii przemycić w nagraniu.
 Odpowiedz
 Maciek_M 
Gratulacje! Co to za kanał? Zachar, Blogomotive, inny?

Hm - rodowód marki choćby (fuzja Mercedesa i firmy produkującej zegarki  - dość oczywiste, ale być może niektórzy nie wiedzą  Wink)?
Pas(s)jonujące Srebrne CDi.
 Odpowiedz
 krzyss 
Rozladujcie go na max liczac dokladnie km przejechane !
I sprawdzcie czy holowanie na lince dodaje zasiegu ?
Prawdziwa wage bym chcial poznac...
 Odpowiedz
 plesniak 
Podjedzcie na stację benzynową i poproście o zatankowanie Smile
 Odpowiedz
 ŁYSY13 
Ale będzie .Szkoda auta i zdrowia zaraz będzie krytyka .Ja bym nerwowo nie dał rady .Jak koleś by łamał mi manetki i jeszcze miał bekę

Pozdrawiam Łysy13
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 czechirus 
Umówiłem się wstępnie na następną sobotę (10 marca).

@Maciek-M: właściciel kanału prosił, by niczego nie obiecywać przed nagraniem, bo różne rzeczy mogą się wydarzyc, więc narazie muszę być dyskretny. Ale dobrze kombinujesz Smile

Myślicie, że jest szansa dostać klubowe ramki pod tablice do tego czasu, żeby była reklama na całe internety?
 Odpowiedz
 czechirus 
Dopadli nas podczas kręcenia testu. Obawialiśmy się mandatu, ale okazało się, ze chcieli jedynie zobaczyć śmieszne auto na kluczyk.
[Obrazek: comment_KKOHOHHu3HgO3lSNUW0Jmga7IsEsn2VH.jpg]
 Odpowiedz
 Maciek_M 
Ekhem... Smile Pozwolę sobie podlinkować: https://www.youtube.com/watch?v=FGPEP7XVQx4

Fajny odcinek i fajny samochód. Ciekawie o nim opowiadasz. Szkoda, że nie było jakiejś wzmianki o naszym klubie.

Niech zgłosi się ktoś z F4 Very happy Mój nie jest super ciekawy, a ostatnio nawet nie wygląda za dobrze Sad Ale @Kanapa, @BASTOS? Dawać Bajbusy Very happy
Pas(s)jonujące Srebrne CDi.
 Odpowiedz
 v-rod 
Witam po krótkiej przerwie i przeczytałem wasze wpisy i zapytania na które mogą odpowiedzieć
Sam smart ED o mocy 35 kW waźy 950 kg. bez kierowcy. A w dowodzie rej. wpisane jest 900 kg.
Ścigałem się z różnymi autami na odcinku 200, 300 metrów i Smart wygrywa z samochodami do 170 KM, po wyżej juz przegrywa.
Mam nawet jeden filmik, żeby wam pokazać, ale coś nie chce się załadować jak się ścigałem.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  Smart 451
Electric Drive
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu