Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Smart Electric Drive III

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Smart Electric Drive III
 v-rod 
Dolna część licznika to jest licznik od kWh. Czehrirus a jak u Ciebie zużycie na trasie ?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  Smart 451
Electric Drive
 Odpowiedz
 MariuszB 
(06.02.2018, 00:42)v-rod napisał(a): jazda bez ogrzewania

Niezależnie czy to oznaka "męstwa", oszczędności czy lęk przed lawetą - o tej porze roku współczuje.
F2 Passion Cabrio Jack Black (past) & IQ+1.4 D4D (past)
[Obrazek: ff0baef4730a79e1.jpg]  &  [Obrazek: 4820fed949e609bdgen.jpg]

 Odpowiedz
 v-rod 
Człowiek się poświęca źeby pokazać ile schodzi z bateri prądu, to z zazdrości ci napisze źe z oszczędności, albo laweta itd. Źałuję źe wrzuciłem te zdjęcia i opis. Szkoda , źe nie mogę tego skasować. Widzę źe TOBIE źal d. ściska i nie masz zielonego pojęcia na ten temat ! ! !

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  Smart 451
Electric Drive
 Odpowiedz
 czechirus 
@v-rod: W moim modelu komputer nie pokazuje kWh/100km, a km/kWh. Przy spokojnej jeździe w trasie udaje się przekroczyć 7km. Średnio jest to jednak około 5km.
 Odpowiedz
 MariuszB 
(09.02.2018, 18:57)v-rod napisał(a):  z zazdrości ci napisze źe z oszczędności, albo laweta itd.

Czego tu zazdrościć? Jazdy w zimie bez ogrzewania? To bardziej podziw.

Ps. Ideą forum dyskusyjnego jest... dyskusja, ale konstruktywna więc nie strzelaj focha jak małe dziecko.
F2 Passion Cabrio Jack Black (past) & IQ+1.4 D4D (past)
[Obrazek: ff0baef4730a79e1.jpg]  &  [Obrazek: 4820fed949e609bdgen.jpg]

 Odpowiedz
 v-rod 
Do przecinka napisałeś dobrze, ale potem to zastanów się co piszesz. To jest forum dla zainteresowanych i chcących coś się dowiedzieć na dany temat. Mam wrażenie, źe pomyliłeś fora , to nie Facebook

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  Smart 451
Electric Drive
 Odpowiedz
 MariuszB 
(09.02.2018, 20:39)v-rod napisał(a): Mam wrażenie,  źe pomyliłeś fora

[Obrazek: giphy.gif]

EOT.
F2 Passion Cabrio Jack Black (past) & IQ+1.4 D4D (past)
[Obrazek: ff0baef4730a79e1.jpg]  &  [Obrazek: 4820fed949e609bdgen.jpg]

 Odpowiedz
 ŁYSY13 
Jest to forum i ok
Jeden opowiada i robi wpis a inny krytyka danego produktu i zeczy .A wszyscy kochamy smarta .

Pozdrawiam Łysy13
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 krzyss 
Wlasnie !
Ja chce wiedziec czy wylaczajac ogrzewanie moge dojechac dalej !
Wylaczalem klime jak jechalem na glebokiej rezerwie, jak ktos tego nie rozumie to jest ograniczony Smile
Oczywiscie bez obrazy Very happy
 Odpowiedz
 czechirus 
Jeszcze odnośnie ogrzewania: Nie wiem jak jest w wersji spalinowej, ale u mnie jest generalnie bardzo ciepło. Przy temperaturach lekko powyżej 0 w zasadzie nie trzeba grzać. Jak jest słonecznie to dodatkowo wnętrze nagrzewa się od okna dachowego.

Jak nagrzeję podczas lądowania, to w zasadzie do roboty dojeżdżam bez nawiewu. Nie wiem czy to chodzi o rozmiar kabiny, ale w drugim samochodzie na benzynę to w tych samych warunkach muszę grzać niemal non-stop.
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu