Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

smart center u fraczaka

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
smart center u fraczaka
#1
 Gość 
czy jest jakis inny zaklad zajujacy sie smartami?
 Odpowiedz
#2
 Gość 
chyba słabo :( tylko frączak zostaje jeśli chodzi o Wrocław. Wczoraj byłem w ASO Mercedesa u Wróbla ale oni o Smarcie nawet nie chcą słyszeć. Pozostaje tylko jakiś pan "Henio" któr zna się na rzeczy.
 Odpowiedz
#3
 Gość 
Jeden SC masz w Szczecinie a drugi w ....... Sosnowcu Laughing . Potem to jż tylko HitlerowoSmile. Wroclaw to nie jest ale ..... zawsze coś. A co we Wrocławiu jest nie tak? Smile
 Odpowiedz
#4
 Gothka 
Czyli jeśli chcę przed kupnem, żeby ktoś fachowym okiem zerknął do silnika to tylko tam?

(sorry, że odświeżam starocia, ale nie chcę powielać tematu)
 Odpowiedz
#5
 Gość 
Jestem świeżym posiadaczem Smarta i własnie po przeglądzie we Wrocławiu Smile BARDZO życzliwie mi pomagali w sprawdzaniu egzemplarza który kupiłem ! Wrażenie BARDZO POZYTYWNE Smile
Cytat:Gothka wrote:
Czyli jeśli chcę przed kupnem, żeby ktoś fachowym okiem zerknął do silnika to tylko tam?

(sorry, że odświeżam starocia, ale nie chcę powielać tematu)
 Odpowiedz
#6
 Gothka 
U mnie ten problem już wyeliminowany Wink Pochwal się zdobyczą
 Odpowiedz
#7
 JarekCDI 
a ja korzystam z tego serwisu i jestem zadowolony co do bieżących napraw starego modelu smarta ale jak kupiłem u nich nowy model smarta to okazało się ze nie potrafią wsadzić do niego głośników :( ( poradziłem sobie sam w 45 minut ) A z ciekawszych sytuacji to taka jak wymieniano mi tylną klapę na gwarancji (coś ciekła) czas oczekiwania miał być 1.5h ale spece tak ładnie ja zamocowali ze była 3 razy poprawiana -nadal nie jest tak jak powinno być- trwało to jedyne 6h. Najgorsze jest to ze nie należy się auto zastępcze na czas naprawy bo to jest smart a nie mercedes :(
JarekCDI
 Odpowiedz
#8
 Gość 
Cytat:

U mnie ten problem już wyeliminowany Pochwal się zdobyczą


...czyli jednak nówka nieśmigana MHD?
 Odpowiedz
#9
 Gothka 
Nie zapeszam póki co Wink
 Odpowiedz
#10
 Gość 
Generalnie w Polskich SC ... jest problem z jakością usługi pomimo, że moze machanik nawet chce ale nie wie jak ... bo on na CO DZIEŃ JEST OD MERCÓW I W RAMACH KARY DAJA MU SMARTA DO ROBOTY. wYJĄTEK CHYBA STANOWI Warszawka. Natomiast dziwię sie Wam, że mieszkając we Wrocku nie latacie do Germani do pierwszego SC za granica? Nie dość, że maja proocyjne ceny w SC na auta na i po gwarancji to jeszcze wiedzą zazwyczaj co robią Very happy Very happy .
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wrocław - zmiany w smart Center. Teraz to Duda Wrocław? Kanapa 8 15.883 16.05.2019, 11:39
Ostatni post: damiano.o



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu