Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

smart center u fraczaka

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
smart center u fraczaka
#11
 Gothka 
Pewnie kiedy będę musiała zrobić coś ważniejszego to do Szwablandii się wybiorę właśnie Wink
 Odpowiedz
#12
 Devil 
Osobiście chwalę sobie SC w Warszawie. Pracuje tam w serwisie niejaki p.Darek - pełen profesjonalizm.Doradzą,pomogą, ceny przystępne w porównaniu z Sosnowcem.Ostatnio wgrywali mi sterownik do toucha w naszym Artim i trwało to 1h cena 30% niższa niż w Sosnowcu!!!
 Odpowiedz
#13
 JarekCDI 
mój smart 20 .07 bedzie miał 2 miesiace na dzien dzisiejszy ma 8000 km wiec pewnie na początku sierpnia bede musiał robic przegląd chyba skusze sie na warszawe i zobacze jak bedzie
JarekCDI
 Odpowiedz
#14
 Gość 
Potwierdzam z autopsji, że w Wawie jest taniej niz w Sosnowcu i wiedza lepiej co robić ... to chyba precedens, że w stolicy jest taniej ... Very happy Very happy ... co do Germanii ... szkoda, że złotowka sie tak osłabiła bo drzewiej było naprawdę tanio ... ale co tam Beer
 Odpowiedz
#15
 Gothka 
Nie myślmy o tym, pamiętaj, że moja perełka przejedzie 200 tys. bez problemów! Hammer Beer
 Odpowiedz
#16
 Gość 
... i oby Twoja Perelka nigdy stopą na gwoździa nie trafiła a slońce zawsze pionowo świeciło na jej szklany daszek ... Beer Very happy
 Odpowiedz
#17
 Gothka 
Od razu masz takie wizje... a dach chyba zwykły będze Rolleyes
 Odpowiedz
#18
 Gość 
To zależy na ile chcesz opróżnić trzosik i co Ci los przyniesie do kupienia ... w kwocie z sakiewki ... bywa różnie ... Very happy Very happy Very happy Very happy ... spal, kadzidla, zarżnij koguta, sypnij w płomienie sproszkowanymi skrzydlami nietoperza, pomamrocz zaklęcia pod nosem i ... czekaj Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy
 Odpowiedz
#19
 Gothka 
Grrr wegetarianką jestem, toś trafił jak kurą w płot Very happy jak to mama mojej koleżanki mówi Very happy
A moja miłość wystarczy, żeby ładnie i pracował i się nie psuł, nie pamiętasz?
 Odpowiedz
#20
 Gość 
No przecież ucz się bo nie będę żył wiecznie ... nie masz go jeść tylko zarżnąć ... eehhhh, młodzież ... Beer a wtej drugiej kwestii trzymam kciuki ... kciuka znaczy jednego Wink
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wrocław - zmiany w smart Center. Teraz to Duda Wrocław? Kanapa 8 15.882 16.05.2019, 11:39
Ostatni post: damiano.o



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu