Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] 450 Większy zbiornik paliwa (37l) - manual

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] 450 Większy zbiornik paliwa (37l) - manual
#11
 Gość 
Lolek, to nijak nie wyjdzie Ci tankowanie w weekendy Very happy chyba, że nie bedziesz czekal az pustka zaswieci w Twoim nowym zbiorniku.
 Odpowiedz
#12
 Lolek 
Pewnie że tak, z tym że poza sezonem letnim ja mam znacznie większe przebiegi dzienne. Teraz dużo odpada na skuter i na rower. Smile
Lolek - motoparalotniarz
 Odpowiedz
#13
 Lolek 
Jest na allegro dostępny zbiornik powiększony, ale jeśli chodzi o cdi to nie jest wymiana całkiem bezbolesna, natomiast frajda tankowania co 700 km " bezcenna ". Smile
Lolek - motoparalotniarz
 Odpowiedz
#14
 Gość 
Mówisz o tej aukcji?
Zbiornik

Jakoś nie mogę nigdzie doczytać że jest to powiększony zbiornik Crying możesz zdradzić tę tajemnicę :-?
 Odpowiedz
#15
 Lolek 
Dokładnie tak, normalny 22 L to ta lewa część, dodatkowe 15 znajduje się po prawej i wchodzi pod fotel kierowcy. Jeśli auto ma webasto, to problem jest podwójny, bo ono znajduje się dokładnie tam. Smile
Lolek - motoparalotniarz
 Odpowiedz
#16
 Gość 
Gdybym nie była obecnie w takim dołku finansowym jak jestem, to pewno bym się zdecydowała na zmianę zbiornika, bo jeżdżę niemało a okropnie nie lubię często tankować Smile .
 Odpowiedz
#17
 Gość 
Gdybym był pewny że moja Smerfetka "zabieg" zmiany zbiorniczka przeżyje bezboleśnie to zafundowałbym go jej, mimo ze apetyt na ON ma naprawdę mały Wink ale mam obawy że potrzebna będzie jakaś większa ingerencja Crying inna sprawa to czy ten zbiornik będzie pasował do rocznika 2005, sprzedający nic nie pisze o roczniku auta który był "dawcą"
 Odpowiedz
#18
 miksell 
A czy po wymianie takiego zbiornika trzeba go jakoś uaktualniać w SC? Wink
 Odpowiedz
#19
 Gość 
To już byłby szczyt ....... nie powiem czego, lecz na pewno szczyt Laughing Very happy
 Odpowiedz
#20
 Lolek 
Ja taki zbiornik założyłem do rocznika 2000, będzie pasował do każdego f2, nie trzeba go aktywować Smile , w razie potrzeby dam namiar na warsztat w którym ja wymieniałem. Samodzielna wymiana bez np. kanału jest chyba niemożliwa. Na trasie mogę na nim pokonać ok 800 km, po warszawce max 700. Pierwsza kropka znika po 150 do 200 km, następne 3 co 100 i ostatnia wraz z rezerwą znowu na 200. Smile
Lolek - motoparalotniarz
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  większy cooler do CDI bastust 22 8.630 02.01.2017, 23:14
Ostatni post: shagger
  [450] 450 Deska w skórce - skórzana deska rozdzielcza manual marcinmobil 2 3.017 27.04.2014, 04:53
Ostatni post: ŁYSY13
  [450][452] Regulator ciśnienia paliwa 4,0 Bar Yankees 13 13.544 18.08.2011, 20:41
Ostatni post: kasiunqa
  Większy profil opon w smartcie 15 cali ptk86 14 8.436 28.09.2008, 22:24
Ostatni post: Syrob2



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu