Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] 450 Większy zbiornik paliwa (37l) - manual

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] 450 Większy zbiornik paliwa (37l) - manual
#31
 piotr_983 
Porozlewać dobrze to określiłeś Laughing
 Odpowiedz
#32
 Gość 
Cytat:dragon napisał(a):
Prawdą jest, że to paliwo musi się gdzieś porozlewać po wszystkich rurkach w aucie ale przejechanie dodatkowo 100 km rekompensuje mi to powolne tankowanie. Gdyby był większy zbiornik było bo super...
W motocyklu mam ten sam \"problem\" z tą różnicą, że tam nie mogę upchnąć paliwa. Zbiornik o pojemności 15 litrów w motocyklu o pojemności silnika 650cm3, który przy \"dynamicznej\" jeździe potrafi \"łyknąć\" 8 litrów to LIPA! Ale cóż... inżynierem nie jestem i fabryki poprawiać nie będę... Dobrze, że jest tyle stacji paliw...

Czyżbym słyszał (wyczytał) sarkazm w twoim głosie Razz Laughing
Nie narzekaj bo będzie gorzej Razz a jak chcesz większy zbiornik to w miejsce kufra (skuter) wstaw dodatkowy zbiorniczek Razz, a w Smarcie podobny zbiornik wstaw do bagażnika, przecież i tak nic tam nie wozisz Razz
Uprzedzając twoją ripostę.......ja nie mogę wmontować tam dodatkowego zbiornika ponieważ jak wiesz jeżdżą tam....... New Yorki Very happy Very happy Very happy
 Odpowiedz
#33
 Gość 
W tym co pisze dragon jest sens... Wink ostatnio jak tankowałem to miałem jeszcze 3 "pełne jajeczka" ( Very happy )
i weszło 11,5l i spowodowane to było wolnym tankowaniem....

Skutek jest taki ze mam juz przejechane 200km i wszystkie "jajeczka" są pełne... Smile
Wcześniej jak tankowałem ze "spustem w pistolecie" naciśnietym do konca na pierwszej kropce robiłem 160-180 km
Embaressed Smile
 Odpowiedz
#34
 piotr_983 
Gotku Ty masz traume z dzieciństwa spowodowaną grą"jajeczka" nie wiem czy w Twoich czasach jeszcze to funkcjonowało bo ja już jestem starej daty.

http://allegro.pl/item581501712_gra_zsrr...jajka.html

A tak w temacie to jak kiedyś pod korek nalałem to mi się otpowietrzeniem przelewało i przez pierwsze 100km tak śmierdziało ropą że nie szło wyrobić.
 Odpowiedz
#35
 MariuszB 
Może ja jakiś dziwny jestem ale nie bardzo rozumiem "o co walka". Czy nagle stacji zabrakło? Brakuje paliwa to jadę i tankuje. Po kiego tankować pod korek, rozlewać, przelewać i zanieczyszczać środowisko?
Smart to nie TIR Very happy
F2 Passion Cabrio Jack Black (past) & IQ+1.4 D4D (past)
[Obrazek: ff0baef4730a79e1.jpg]  &  [Obrazek: 4820fed949e609bdgen.jpg]

 Odpowiedz
#36
 Gość 
Ano widzisz Mariusz, poszło jak zwykle o...... Marcina Very happy który stwierdził że ma zbiornik większy niż standard, czyli musi być z ..... gumy Razz Very happy przekonując wszystkich dookoła że to fajnie mieć większy zbiornik Laughing

A na serio to każdy wypowiadający pewnie stwierdził że dobrze by było rzadziej zaglądać na stacje...... większy zbiornik to taki gadget jak choćby dodatki w chromie, nic nie dają ale poprawiają samopoczucie Laughing
 Odpowiedz
#37
 Gość 
Cytat:autor MariuszB w 2009/3/14 19:18:26

Może ja jakiś dziwny jestem ale nie bardzo rozumiem \"o co walka\". Czy nagle stacji zabrakło? Brakuje paliwa to jadę i tankuje. Po kiego tankować pod korek, rozlewać, przelewać i zanieczyszczać środowisko?
Mariusz...
Naprawdę nie rozumiesz po co są większe zbiorniki???? Laughing
Nie brakuje stacji tylko szkoda czasu na "ciągłe" zaglądanie na nie bo znowu się paliwo kończy... każde 5 litrów więcej to kolejne 100 km które można więcej przejechać...
O rozlewaniu, przelewaniu i zanieczyszczaniu nie będę już pisał... Mnie się udaje tankować bez rozlewnia...
Laughing
 Odpowiedz
#38
 Lolek 
W całej rozciągłości popieram przedmówcę, zbiornik wymieniłem świadomie a nie przez przypadek, więc reasumując: mogę tankować co łykend, zaleta jest taka, że w te dwa dni tygodnia ja mam nieco więcej czasu, a po za tym na części stacji benzynowych bywa wtedy TAŃSZE paliwo, a ja nie widzę powodu by kupować ON drozszy jeśli można tańszy. Smile Smile Smile
Lolek - motoparalotniarz
 Odpowiedz
#39
 MariuszB 
Tankowanie zajmuje mi 5 do 10 min... Paktycznie każdego dnia mijam ok. 10 różnych stacji (te z tańszym paliwem w weekend też Wink )... Fabryczny zbiornik starcza mi w mieście na 350- 400 km... no ale niech Wam będzie... duży zbiornik w Smarcie to jest to Laughing Very happy
F2 Passion Cabrio Jack Black (past) & IQ+1.4 D4D (past)
[Obrazek: ff0baef4730a79e1.jpg]  &  [Obrazek: 4820fed949e609bdgen.jpg]

 Odpowiedz
#40
 Lolek 
No nareszcie KTOŚ potwierdził sens takiej zamiany. Very happy Smile
Lolek - motoparalotniarz
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  większy cooler do CDI bastust 22 8.469 02.01.2017, 23:14
Ostatni post: shagger
  [450] 450 Deska w skórce - skórzana deska rozdzielcza manual marcinmobil 2 2.988 27.04.2014, 04:53
Ostatni post: ŁYSY13
  [450][452] Regulator ciśnienia paliwa 4,0 Bar Yankees 13 13.464 18.08.2011, 20:41
Ostatni post: kasiunqa
  Większy profil opon w smartcie 15 cali ptk86 14 8.351 28.09.2008, 22:24
Ostatni post: Syrob2



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu