Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] Mocowanie dodatkowych zegarów (turbo itd) by Kazio

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] Mocowanie dodatkowych zegarów (turbo itd) by Kazio
#1
 plesniak 
Co daje posiadanie takowego. Widizałem coś takiego u Kamila i wiem że Szupryk ma też. Czy instalacja skomplikowana?
 Odpowiedz
#2
 Devil 
Wskażnik informuje jakie masz w danej chwili ciśnienie doładowania.Tu masz kilka, moim zdaniem ciekawych do wyboru:

http://www.tuninglife.net/tuning/index.php/cPath/206

Proponuje zainwestowac w cos drozszego (elektroniczny) i duzo lepszego, chyba ze chcesz miec tylko orientacyjny poglad na parametr doladowania. Pokazuja roznie w zaleznosci od miejsca wpiecia wtyczki, przy ostrym pędzlowaniu wskazowka lata na wiecej niz pokazuje VAG i po chwili opada na tyle ile powinno być. Co do montażu to nie jest skomplikowany jesli masz trochę zmysłu technicznego:
1.możesz się wpiąć trójnikiem
2.wywiercić otwór w intercoolerze w okolicach wlotu do silnika, nagwintować, wkrecić tulejkę z gwintem z jednej strony, z drugiej o srednicy odpowiedniej do przewodu idacego do wskaznika
3.kupić gotowy zestaw na allegro ~ 55 zł

Sposób montażu elektronicznego i zwykłego:
http://www.evilution.co.uk/index.php?id=231
http://www.evilution.co.uk/index.php?id=355
Ciekawy pomysł :
http://www.fq101.co.uk/how-to-guides/for...guage.html
 Odpowiedz
#3
 Szupryk 
Ja tylko dodam, że jest to fajny gadżet. Obrazuje prace turbiny. Mi wiele razy bardzo się przydał. Widzę kiedy turbina nie pracuje, jak mi coś nie pasuje w jeździe Smarta, patrzę na doładowanie i wszystko jest jasne. Polecam z czystym sumieniem Hammer
Tak to jest jak się lata w konkretnej ekipie Very happy
 Odpowiedz
#4
 kamill 
[Obrazek: gallery-46446301-500x500.jpg]

też polecam Smile fajna sprawa Smile
 Odpowiedz
#5
 Devil 
Super Kamill,zamontowane ze smakiem, nie rzezbą.
Naszła mnie taka myśl trochę to będzie OT, nie chce tworzyć nowego wątku z krótkim stwierdzeniem (zapytaniem),wiec wybaczcie.
-Jak sadzicie, wg mnie istotny bylby czujnik temp. oleju.Jest on miarodajny jeśli chodzi o moment kiedy możemy żyłować jednostkę napędową (pędzel) bez uszczerbku (mam na myśli niedogrzanie).Osobiście w innym samochodzie jezdze głównie po obrotomierzu i temp.oleju.Proszę o Wasze komentarze.
 Odpowiedz
#6
 Gość 
Kamil, wskaźnik kupowałeś na aukcji?
Znalazłeś bardzo fajne miejsce, wg mnie ekstra, pozwól że skopiuję Twój pomysł tylko mógłbyś dać jakiś namiar gdzie kupowaleś zegar...
 Odpowiedz
#7
 Szupryk 
Tak, można je dostać na allegro, wpisz w wyszukiwarkę Auto Gauge i sobie dobierzesz co tam tylko zapragniesz Smile
Pamiętaj żeby razem z tym kupić plastik, bo bez niego nie zamontujesz zegara Hammer
Tak to jest jak się lata w konkretnej ekipie Very happy
 Odpowiedz
#8
 ŁYSY13 
Paweł masz foty Kazikowe jak zamontował to jest sztuka dopiero kozacka naprawde
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
#9
 Devil 
Kazik zrobił to perfekcyjnie.
Piotrek,wrzuccie tu te foty.Z racji,że Ty masz z nim kontakt.
Szacun dla Kazika
 Odpowiedz
#10
 ŁYSY13 
Gicio ale dopiero po niedzieli wcześniej mial Paweł fote. Zrobione POKOZAKU
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Proste i szybkie mocowanie 2 rowerow do Smarta. LukasWesel86 2 2.060 02.05.2019, 12:17
Ostatni post: Bocian
  [450] Turbo-timer emes125 6 3.499 09.01.2017, 22:10
Ostatni post: WueM01
  [450] Wymiana turbo w F2 na tę z roadstera 82KM mj_320 18 9.692 30.08.2015, 22:20
Ostatni post: mj_320
  [450] [450] Podświetlenie zegarów - ledy KamiloVsky 25 17.902 11.03.2015, 00:50
Ostatni post: LAZY.
  [450] Tarcza zegarów - modyfikacja 20 13.179 08.11.2013, 17:19
Ostatni post: agnese
  [450] Modyfikacja podświetlenia zegarów 0 3.585 10.09.2008, 09:24
Ostatni post: Guest



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu