Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Ultimate 112 z Bottrop

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Ultimate 112 z Bottrop
#11
 Kovval 
Z pewnoscia ten kto posiada ultimate 112 posiada rowniez i M5 i SLK lub inny tego typu samochód, ale jazda takim brabusem bezcenne wiedziałbym ze jak stane na swiatlach to drugiego takiego nie spotkam i to jest frajda, a M5 posiada moj sasiad co sie zajmuje deweloperka.
mówi mi wewnętrzny głos.. że tu nie chodzi o siłę, nie chodzi o moc...
 Odpowiedz
#12
 Slavo 
No napewno 2 takiego na ŚWIATŁACH NIE SPOTKASZ -Nie domalowany , tapicerka niestety zrobiona bardzo slabo ( wiem bo sie na tym troszke znam ), emblematy malowane Sprayem itd,..... W wersji Mercedesa robia to porządnie ale Smarta traktuja po macoszemu , za wyjatkiem ceny . Obejrzałem sobie dokładnie w Bortop jak oni to robią i powiem szczerze że dla mnie Brabus w wydaniu Smarta lub odwrotnie to zwykłe nabijanie klientow w "butelke " jada po prestizu , nie przykładaja się do Ultimate absolutnie !!!! Z drugiej strony porównanie Smarta Ultimate do innych Tuningowanych aut - wersji fabrycznych tak jak piszesz np M5 no niestety wypada słabo , Smart jest świetnym autem ale nie w wersji Brabus , gdyby moze rtobiło to AMG bylo by tak jak należy a tak mamy Fajny samochód skopany przez Baranów z Bortop
Echchchchcch !
 Odpowiedz
#13
 Kovval 
Slavo ja go nie porównuje bo trudno tu o jakiekolwiek porownanie tylko np. ze jak bym miał w garazu M5 czy SLK AMG to kupilbym ultimate 112 bez wahania jako dodatek, bizuteria, no moze troche gorzej wykonana jak piszesz ale co tam.

Pozd.
mówi mi wewnętrzny głos.. że tu nie chodzi o siłę, nie chodzi o moc...
 Odpowiedz
#14
 Gość 
Jak bym miał bym miał być Kulczykiem, czy nie wiem jak bogatym człowiekiem i kupic smarta by byc jedynym w swoim rodzaju chyba bym nie.Very happy Jest wiele bardziej komfortowych aut o bardziej egzotycznych kształtach i duszy, które bardziej budzą podziw. Dla zwykłego przechodnia będzie to zawsze SMART, a nie jak dla nas 'SMART BRABUS ULTIMATE 112'. bardziej popatrzysz na jakeś auto z USA np 66" niz na takiego smarcika.

Przynajmniej ja tak myślę.
 Odpowiedz
#15
 PKO 
Slavo mial na mysli ze lepiej zrobiony jest tuning smarta w garazu niz w brabusie sam widzialem i z czystym sumieniem moge to potwierdzic Hammer

niechcial bym kupic fury za 60.000 euro a kazdy kto bedzie go ogladal powie ze byl bity bo jest niedomalowany lub sa zacieki i syfki Mad
 Odpowiedz
#16
 Slavo 
O Darku ujołes to jak należy , a co do porównywania Smarta do M5 czy do innych tego tupu aut , to dlaczego nie , ale nie w wykonaniu Brabusa . F2 AMG mogło by być porządne !
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [451] ULTIMATE 112 - panele xtc 6 3.121 14.02.2012, 14:27
Ostatni post: xtc



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu