Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Zakochałem się

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Zakochałem się
#1
 plesniak 
Tak sobie przeglądam w poszukiwaniu ledów i halogenów razem i znalazłem coś innego niż myślałem ale od razu zakochałem się... ledy i halogeny w jednej paczce Smile

[Obrazek: !Boy!N!!Bmk~$(KGrHqMOKjcEtyneSUqzBLo1fbWd+Q~~_12.JPG]
 Odpowiedz
#2
 yarotom 
a ile takie cacko kosztuje? i pewnie pasują wyłacznie do 451
Kurcie!! Mam walnięta turbina przy 88,6 tys km Smile
 Odpowiedz
#3
 Gość 
No powiem Ci ze kochamy się w podobnych rzeczach Smile mega piekne są i meeega pasują do auta Smile
 Odpowiedz
#4
 Gość 
Dla chcącego nic trudnego do wszystkirgo sie da dopasowac trzeba tylko pokombinowac
 Odpowiedz
#5
 rogas 
plesniak jak też sie kocham w tym jak coś bedziesz kombinował daj znak moze razem podziałmy Smile Smile Smile
 Odpowiedz
#6
 kasiunqa 
no ładne cacko... ciekawe jaka cena... pewnie też ładna.
 Odpowiedz
#7
 ziemus 
Takie rozwiązanie jest stosowane np. w nowej octavii II Po lifcie Dzienne plus halogeny

Świetnie to wygląda
 Odpowiedz
#8
 db09 
zeby tylko nie wygladalo jak wiejski tuning jaki jest popularny w dzisiejszych czasach na polskich drogach, bo to sie przelozy na ogolna opinie o smartach Smile
 Odpowiedz
#9
 RobsonWawa 
O ile się nie mylę takie rozwiązanie zaproponował Brabus w swojej pierwszej wersji 451 ( a to znaczy wysoka cena Sad )
Puźniej powstała wersja led podłużna.
Cabrio 451 Ultimate RS                                                                                     LINK do poprzedniego wcielenia>>> http://smartklub.pl/t-robsonwawa-smart-e...pasa--4476
 Odpowiedz
#10
 plesniak 
To światła brabusa, cena... 1700 zł
 Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu