Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] Inny silnik / swap silnika

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] Inny silnik / swap silnika
#21
 Domowy 
Ja bym Ci proponował silnik elektryczny, na pewno zrobisz furorę a i ekonomia skorzysta.
benzynka 0,6
 Odpowiedz
#22
 waflo 
W Stanach wstawiaja silniki od sterej Toyoty MR2...widocznie da sie go jakos tam upchac.
 Odpowiedz
#23
 ŁYSY13 
Biedronek teraz myśli nad silnikiem pogadaj znim na PW .Coś od starej TATRY podobno wytrzymałe ...Swirki Very happy
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
#24
 15tom 
nieprawda o starej tatry nie wejdzie lekko zawadza filtr powietrza trzeba przerabiac cały układ dolotowy a to bardzo duzo roboty
Laughing Laughing Laughing Laughing Razz
 Odpowiedz
#25
 Matix 
nie lepiej od jakiegoś motocykla? ;-D
 Odpowiedz
#26
 KamiloVsky 
wtedy nie będzie wstecznego...
Małe jest piękne;]
 Odpowiedz
#27
 Pioterrvs88 
Z hondy goldwing można zaadoptować jak wejdzie ze wstecznym. Albo ewentualnie z BMW LT (nie pamiętam pojemności) Wsteczny jest tam napędzany rozrusznikiem. W hadecji są kity do skrzyni silników z big tvinów ze wstecznym. W ruskach z koszami są wsteczne więc nie tak do końca w motocyklach nie ma wstecznego.. Wink Suzuki bandit 1200 bardzo zacny ma silnik (98 koni) albo ekstremalnie GSXR 1300 hayabusa 190 koni jak znajdziesz w dobrym stanieWink Żeby mieć wsteczny możesz zawsze zflanszować z oryginalną skrzynią od smarta.... Bo wątpię żeby sprzęgło motocyklowe wytrzymało wagę samochodu. Oczywiście zostaje problem zestopniowania skrzyni biegów w smarcie. Ale na to za frajda jeździć na normalnej smartowskiej skrzyni z extra silnikiem?? Więc ja bym bardziej pokombinował właśnie z silnikiem moto i ewentualnie wzmocnić sprężyny na sprzęgle...
 Odpowiedz
#28
 Matix 
a silnik od Yamahy raptor 700? Very happy
 Odpowiedz
#29
 KamiloVsky 
O ile dobrze pamiętam to LT ma 1200... Slabo widzę jedno lub dwu cylindrowca w samochodzie... I ten dźwięk nie pasuje do samochodu.
Małe jest piękne;]
 Odpowiedz
#30
 Gość 
ja myślałem nad silnikiem z renault espace bo tam jest mały silnik
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [450] Remap silnika CDI - zmiana oprogramowania 255 136.866 10.05.2022, 14:59
Ostatni post: raffa
  [450] Tuning silnika CDi filiproll 27 16.854 22.12.2016, 19:28
Ostatni post: ŁYSY13
  [450] Modyfikacje CDI - silnik - zespół napędowy SANT0 77 35.475 26.06.2014, 09:26
Ostatni post: SANT0
  wyciszenie silnika serwan 13 14.761 03.04.2013, 20:35
Ostatni post: All-capone



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu