Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

widzieliście juz nowy model smarta który sie ukazał na interii?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
widzieliście juz nowy model smarta który sie ukazał na interii?
#1
 Gość 
jak dla mnie słodki Smile sliczny Smile ale mój tez jest sliczny 8-)
 Odpowiedz
#2
 Gość 
Tez mi sie bardzo podoba
a o to foto Smile mam nadzieje ze bedzie dzialac Smile

[Obrazek: smart_1258274.jpg]
 Odpowiedz
#3
 Gość 
Dla mnie nowy model to wielkie rozczarowanie. DC zabrakło odwagi na odrobinę designerskiego "szaleństwa" w postaci np. dużych przeszkleń czy czegoś co sprawiałoby, że to auto wygląda futurystycznie czy po prostu nowocześnie.

W zasadzie mamy to samo co teraz tylko jeszcze bardziej zachowawczo. Tak jak napisała Sabinka - "słodki". I nic więcej. W sam raz dla dziewczynki, a facet do tego nie wsiądzie bo będzie wyglądał jak młodszy brat Jasia Fasoli Sad
 Odpowiedz
#4
 kmodzele 
Mało na tym zdjęciu widać. Na tych, które kiedyś oglądaliśmy - też niewiele.
Baaaaardzo chciałbym zobaczyć ten pojazd osobiscie!

Rzeczywiście w smarcie jest kilka błędów/ wad, które mogli poprawić w nowym modelu i ciekawi mnie, czy to uczynili.

Wygląd zewnętrzny był i jest OK, ale środek! ta stara konsola rodem z syrenki... Słowo daję, nie pasuje do XXI wieku.

Póki co widać z zewnątrz, że ma inne światła przednie i tylne, inny grill, inne lusterka i kanciaste tylne błotniki. Czy coś jeszcze dostrzegacie?
Krzysiek Modzelewski
fan smarta fortwo
 Odpowiedz
#5
 Gość 
Cytat:kmodzele napisał(a):
Póki co widać z zewnątrz, że ma inne światła przednie i tylne, inny grill, inne lusterka i kanciaste tylne błotniki. Czy coś jeszcze dostrzegacie?

Owszem. Pozbawiono go tylno-bocznych okienek, co znacznie pogorszy widoczność do tyłu.
W normalnych autach można zajrzeć przez szybę w tylnich drzwiach, w obecnym smarcie przez okienko. W nowym smarcie będzie za to monstrualnie gruby słupek i zerowa widoczność np. przy włączaniu sie do ruchu.

Poza tym to auto ma teraz kompletnie zwalone proporcje. Wygląda jak okaleczone. Dobrze widać to np na tym zdjęciu:

[Obrazek: 10.jpg]
 Odpowiedz
#6
 kmodzele 
Rzeczywiście te kształty sa ... jakby to powiedzieć ... niedopracowane. Nie ma w nich płynności, wdzięku.
No i ten brak okna z boku - masz rację, to chyba będzie spory feler.
Już wiem, ska się to wzięlo. Oni "ścięli" - pochylili tylna szybę. Bryła wozu nabrała nowego wyrazu. ALE kosztem tej bocznej szyby.
Krzysiek Modzelewski
fan smarta fortwo
 Odpowiedz
#7
 sewcio 
Znalazłem kilka zdjęć wnętrza, tutaj już jest rewolucja...

[img]

[Obrazek: f003dc2bca36fc62d57d029bm6.jpg]
 Odpowiedz
#8
 Gość 
Zwalone proporcje, brzydki wygląd.
Środek nie aż taki zły, zaczyna przypominać normalne auto ale... co tam robi ułożona od drzwi do drzwi, kremowa deska do prasowania?!
Dramat...
 Odpowiedz
#9
 Gość 
ta beżowa półka to jakies nieporozumienie, przeciez to bedzie upaprane na amen w 10 minut.

pozatym z zewnątrz to nawet ok, gorzej z wnetrznem, nie widzialem jeszcze zadnego widoku z oczu-kierowcy ale radio i reszta wyglada archaicznie, gdzie ten ladny design z four z wyswietlaczmi zolto-czarnymi t

To wyglada jak Panda


duze foty sa tu:

http://www.smartforum.nl/viewtopic.php?t=6457

http://www.van-w.nl/smart/2007/13.jpg
 Odpowiedz
#10
 Gość 
A ja znow mam odmienne zdanie od reszty.. Mnie sie nowe wnetrze bardzo podoba tak samo jak pomysl z ta "polka" ktora nie jest polka Smile

Fakt ze wnetrze jest dosc klasyczne jednak bardzo ladnie zaprojektowane . Mnie sie podoba Smile
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  451 Ktory silnik benzynowy wybrac? zojo77 35 18.875 24.07.2021, 16:34
Ostatni post: Kanapa
  f2 -2008 - czy widział już ktoś obklejone nowe smarty? 6 4.509 15.04.2008, 17:25
Ostatni post: Guest
  [451] Nowy smart ForTwo 6 4.885 23.03.2006, 01:49
Ostatni post: kmodzele



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu