Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

widzieliście juz nowy model smarta który sie ukazał na interii?

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
widzieliście juz nowy model smarta który sie ukazał na interii?
#11
 Gość 
Wszystkie nowe dzieła i w tym samochody wymagają przyzwyczajenia,i według mnie nowy smart jest ładny i wogóle fajny.
 Odpowiedz
#12
 sewcio 
Na mój gust nowy FT jest zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz o niebo ładniejszy i gdybym miał wolną gotówkę, napewno bym sobie go sprawił.
Mój teraźniejszy zostałby oczywiście.
 Odpowiedz
#13
 Arek 
Witam,
no ,fakt ,Smarcik jest...delikatnie mowiac dyskusyjny :(
Spodziewalem sie calkiem nowej koncepcji ,nowej bryly ,zreszta juz taka powstala ( koncepcja autka z kreskowek) . A tu ... dodano 5 cm dlugosci , odjeto jeden bieg , zabrano tylne szybki , dolozono "deske do prasowania" we wnetrzu . I co ? to ma byc nowy smart? Tak dlugo oczekiwany :((
W takim wypadku Zostaje tym bardziej przy swoim , ktory jest jak nowy , ma 9 tys km Smile)))

Tutaj oficjalne zdjecia , opisy nowego FT

http://www.smart-and-the-city.com/-snm-0...fortwo.php
 Odpowiedz
#14
 Gość 
Cytat:Arek napisał(a):
A tu ... dodano 5 cm dlugosci
Niestety nie 5 cm tylko prawie 20. Doładnie 195 mm. Nowego Smarta nie da się więc już zaparkować np. prostopadle do chodnika w luce między autami.

Mamy za to o 70 litrów większy ...bagażnik. Konstruktorzy Smarta wyszli widocznie z założenia, że atutem Smarta nie są małe rozmiary zewnętrzne ale przestrzeń do przewiezienia np. małej lodówki Sad

Dzięki "pomysłowości" decydentów z DC - będziemy mieć takie trochę krótsze Cinquecento ale nie dla 4 tylko dla 2 osób. Sukces gwarantowany Sad
 Odpowiedz
#15
 Gość 
mi sie baardzo podoba, jest bardziej agresywny , wicej miejsca , srodek dopracowany , jak w samochodzie wyzszej klasy , fajnie zrobione lampy , szklany dach , wlot , kierunki , w kabrio to juz wogole kosmos Smile
 Odpowiedz
#16
 Gość 
Cytat:kamil napisał(a):
mi sie baardzo podoba, jest bardziej agresywny , wicej miejsca , srodek dopracowany , jak w samochodzie wyzszej klasy , fajnie zrobione lampy , szklany dach , wlot , kierunki , w kabrio to juz wogole kosmos Smile
Moim zdaniem jest w nim tyle agresji co w różowym domku lalki Barbie. O ile pierwsza generacja była czymś całkowicie świeżym, druga jest juz tylko małym autkiem dla kobiety.

Szklany dach będziesz miał jak za niego dopłacisz. W wersji pure na dachu będzie kawałek plastiku. Tak samo jak w obecnej generacji. Nic nowego.

Należę do wielkich zwolenników koncepcji miejskiego mikrusa opracowanej przez Smarta ale to co panowie z DC pokazali teraz, dla mnie osobiście oznacza pożegnanie z marką Smart. Pewnie jeszcze parę lat nacieszę się obecnie posiadanym ForTwo a potem pomyślę o czymś innym do miasta. Czymś, w czym facet nie będzie wyglądał jakby ubrał biustonosz.
 Odpowiedz
#17
 Gość 
a tak nawiasem mówiąc
to "oczka" nowego smarcika sa nieco podobne do peugota 107 .... wnetrze -kolorystyka wzieta z roadstera , układ równie podobny tylko nieco podniesiony do góry ...ehh.... ja bym łądniejszego zaprojektowała <lol> ale i tak jest fajny hehe ;]
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  451 Ktory silnik benzynowy wybrac? zojo77 35 18.876 24.07.2021, 16:34
Ostatni post: Kanapa
  f2 -2008 - czy widział już ktoś obklejone nowe smarty? 6 4.510 15.04.2008, 17:25
Ostatni post: Guest
  [451] Nowy smart ForTwo 6 4.886 23.03.2006, 01:49
Ostatni post: kmodzele



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości



Menu