Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[450] LAZY SMART

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[450] LAZY SMART
 ŁYSY13 
Dobry klej jest Mamut w tubie działa podobnie jak do szyb

Pozdrawiam Łysy13
ŁYSY13    451. Cabrio  Vmx 200 km emeryt  SAMOTNY WILK
                  
 Odpowiedz
 LAZY. 
Klejone na plastik, ten materiał jest gruby i łatwo jest zerwać w razie co. Kleju użyłem typowo tapicerskiego. Nakładasz pędzelkiem i po 2 minutach klej jest mocno lepki i nie wsiąka w materiał. Najlepiej smarować klejem po kawałku i doklejać materiał. W dwie osoby było by zdecydowanie łatwiej bo można wtedy posmarować klejem całość. jedna osoba nakleja, a druga trzyma materiał w powietrzu żeby nie przywarł. Klej jest taki że jak złapie nawet przypadkiem materiał to trzeba siły używać żeby go oderwać i poprawić.
Beer Star Diagnosis ??? Beer 
                6.0.2.4.6.2.0.1.5
Mój smart/ galeria FB
 Odpowiedz
 PatiEK 
W szpraju są fajne kleje tapicerskie. Wygodnie się aplikuje.
 Odpowiedz
 LAZY. 
Zakupiłem większe opakowanie kleju co by nie zabrakło i zabrałem się za przerabianie wnętrza.  Wyleciały siatkowe kieszenie w drzwiach i na ich miejsce założyłem twarde z plastiku z tą różnicą że zostały one pokryte tapicerką. Pozostało jeszcze wykombinować jakieś zaślepki czy cwane podkładki pod otwory na śrubki.  Kolejny plan to wykombinowanie ramki do radia. W poprzednim smarcie użyłem dwóch 1 dinowych ramek lecz spasowanie dolnej nieco gorzej wyglądało. Tym razem postanowiłem użyć jednej  1 dinowej ramki i  szufladki  która tam pierwotnie była. Radio jest póki co nieco schowane bo jego montaż zostawiłem na koniec. Chcę je pod kątem przykręcić żeby było lepiej widać, no i wypchnąć do przodu na równo z ramką. Możliwe że deczko ramkę będzie trzeba poprawić. Sam panel radia jest nieco węższy od tyłu radia więc może uda się bez kombinacji. Więcej fotek jest na dole w linku. Tu wrzucę efekt końcowy.


Załączone pliki Miniatury
       
Beer Star Diagnosis ??? Beer 
                6.0.2.4.6.2.0.1.5
Mój smart/ galeria FB
 Odpowiedz
 LAZY. 
Podłubałem znowu w liczniku. Dorobiłem przyciski sterujące komputerkiem i wykombinowałem myk na podświetlenie skali prędkościomierza.
 Dodatkowe fotki są w galerii FB, link na dole w stopce.

Awarii uległo sterowanie mechanizmem wskazówki więc czeka mnie grubsza zabawa. Mechanizm podmieniłem, bez efektu- wskazówka leci na max i tam zostaje.
Tak spojrzałem na album i to już ze 4 lata od kiedy go mam Wink  A ja nadal wszystkiego co kupiłem nie zamontowałem Laughing


Załączone pliki Miniatury
   
Beer Star Diagnosis ??? Beer 
                6.0.2.4.6.2.0.1.5
Mój smart/ galeria FB
 Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościMenu