Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Budżetowy smart

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Budżetowy smart
#21
 Warchol 
Dzięki za wskazówki Smile
 Odpowiedz
#22
 Warchol 
Mały update.

Został wstawiony przekaźnik do świateł. Link do tematu na forum dla potomnych: http://smartklub.pl/t-fotorelacja-przeka...iate%C5%82 Niestety wszystkie prace wykonywał mój brat, zapomniałem powiedzieć mu by zrobił zdjęcia.

Naszła mnie myśl, by podłączyć do radia kabel AUX. Powiedzcie mi, czy dobrze kombinuję. Mam najprostsze radio, bez wejścia na CD i kasety, o właśnie takie: https://allegro.pl/oferta/smart-fortwo-r...7709758773, Wystarczy, podłączyć kabel AUX, taki jak ten https://allegro.pl/oferta/wejscie-aux-gr...5901578884 by pod przyciskiem zmieniarki CD cieszyć się muzyką?
 Odpowiedz
#23
 Sołtys 
Dobrze kombinujesz Smile będzie działało tak jak napisałeś.
 Odpowiedz
#24
 Warchol 
TO DZIAŁA!!! Smile Znalazłem też takie cudo, jakby ktoś potrzebował pociągnąć sobie ładowarkę z radia http://www.bartex-caraudio.pl/product_in...5&osCsid=1 Ja nie skorzystam, ale może komuś się przyda.

Tutaj link do instrukcji wyciągania radia: https://www.evilution.co.uk/ice/450_and_...emoval.htm W moim przypadku, jako "klucze" świetnie sprawdziły się kawałki listew do łączenia kartongipsu. W internecie głoszą, że może to być równie dobrze łyżka, klucz do mieszkania, albo scyzoryk.

Czas potrzebny na montaż - 5 minut.
 Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościMenu