Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

[Media] Smart w mediach

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
[Media] Smart w mediach
 plesniak 
Pojawiły się informacje, że smart zostanie w całości zaorany, nawet ten elektryczny. Sojusz z Renault się zakończy i powstanie mały elektryczny mercedes którego produkcja odbywać się będzie w Hambach. Pytanie jak będzie mały ten mały mercedes. Boję się, że można zapomnieć o 2,70 cm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 Odpowiedz
 kampie 
Marka smart Będzie istnieć przynajmniej do 2026r (obecny model/facelift, w 2022 nowy model)
W 2022 roku zostanie podjęta decyzja o tym czy marka będzie istniała po 2026 r.
smart Center Duda-Cars Wrocław
tel. 71 7800827
 Odpowiedz
 CodeBoy 
Ogólnie widać że jest mocne parcie na elektryka w Smarcie, bo nawet w gazecie motor ostatnio o smarcie na paliwo ani słowa, natomiast o elektrycznym zawsze w jakimś zestawieniu się coś znajdzie.
 Odpowiedz
 MariuszB 
(Wczoraj, 09:45)plesniak napisał(a): Pojawiły się informacje, że smart zostanie w całości zaorany, nawet ten elektryczny. Sojusz z Renault się zakończy [...]

W całości zaorany to byłoby dziwne chociaż... Mnie zdziwił mocno brak stoiska Smarta (obok MB) na Warsaw Motor Show, które właśnie się zakończyły. Gdyby w ogóle nie było MB to ok, ale tak to wygląda jakby Smart był traktowany po macoszemu. Tym bardziej, że wolnej powierzchni na targach było więcej niż wystawiających się.

Co do sojuszu z Renault... Dla mnie to od początku był marketingowy i techniczny strzał w kolano. Wyniki sprzedaży zdają się to potwierdzać.
450 Passion Cabrio Jack Black Powered CDI
[Obrazek: ff0baef4730a79e1.jpg]

 Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościMenu