Moja ekipa w drodze na smartimes 2018 planuje jak najwięcej zwiedzić i zobaczyć to co warte zobaczenia. Trasę mamy już mniej więcej zaplanowaną i jeżeli ktoś ma ochotę się przyłączyć do naszej wycieczki to zapraszamy, a poniżej ogólny plan, bo szczegóły będą kwestią spontaniczną, czyli przystanki, noclegi, spacery w plenerach itp. - zależną od sytuacji na trasie.
Założenia:
Przejazd drogami o małym natężeniu ruchu - krajowe, landowe (nie autostrady), z uwzględnieniem jak największej ilości atrakcji z aktywnym uczestnictwem.
Trasa:
Etap 1. 26.06.2018 start 07:00
Jelenia Góra - Hradec Kralove - Pardubice - Ceskie Budejovice
w planie zwiedzanie browaru Budweisser
i/lub muzeum motocykli
Etap 2. 27.06.2018 start 8:30
Ceskie Budejovice - Pasawa - Salzburg - Berchtesgaden (w tym orle gniazdo i koenigsee) - Zell Am See
Berchtesgaden i wjazd na Orle Gniazdo
Przyjazd do Zell Am See i popołudniowo-wieczorne zwiedzanie kurortu
Etap 3. 28.06.2018 start 8:30
(Trasa przez Alpy) Zell Am See - Kitzbuhel - Innsbruck - Ga.Pa (Zugspitze) - Lindau Bodensee (jezioro Bodeńskie)
przejazd w pobliżu Zugspitze
oraz nad Jezioro Bodeńskie
Etap 4. 29.06.2018 start 8:30
Lindau - Konstancja - Titisee Neustadt (trasa przez Schwarzwald) - Strasbourg - Sarreguemines - Saarbrucken
trasa wzdłuż jeziora Bodeńskiego w kierunku przepięknych Gór Schwarzwaldu, regionalne restauracje (obowiązkowo degustacja szynki schwarzwaldzkiej)
Końcówka z próbą nawiązania kontaktu z załogami klubowymi, będącymi już w rejonie, ewentualne wieczorne spotkania i dojazd do Hotelu Europa w Saarbrucken
Etap 5. 30.06.2018 - udział w smartimes 2018
Etap 6. 01.07.2018 - powrót do domu (prawdopodobnie grupowy najkrótszą drogą)
Chętni mogą się przyłączyć na każdym etapie. Mile widziana informacja wyprzedzająca
Założenia:
Przejazd drogami o małym natężeniu ruchu - krajowe, landowe (nie autostrady), z uwzględnieniem jak największej ilości atrakcji z aktywnym uczestnictwem.
Trasa:
Etap 1. 26.06.2018 start 07:00
Jelenia Góra - Hradec Kralove - Pardubice - Ceskie Budejovice
w planie zwiedzanie browaru Budweisser
i/lub muzeum motocykli
Etap 2. 27.06.2018 start 8:30
Ceskie Budejovice - Pasawa - Salzburg - Berchtesgaden (w tym orle gniazdo i koenigsee) - Zell Am See
Berchtesgaden i wjazd na Orle Gniazdo
Przyjazd do Zell Am See i popołudniowo-wieczorne zwiedzanie kurortu
Etap 3. 28.06.2018 start 8:30
(Trasa przez Alpy) Zell Am See - Kitzbuhel - Innsbruck - Ga.Pa (Zugspitze) - Lindau Bodensee (jezioro Bodeńskie)
przejazd w pobliżu Zugspitze
oraz nad Jezioro Bodeńskie
Etap 4. 29.06.2018 start 8:30
Lindau - Konstancja - Titisee Neustadt (trasa przez Schwarzwald) - Strasbourg - Sarreguemines - Saarbrucken
trasa wzdłuż jeziora Bodeńskiego w kierunku przepięknych Gór Schwarzwaldu, regionalne restauracje (obowiązkowo degustacja szynki schwarzwaldzkiej)
Końcówka z próbą nawiązania kontaktu z załogami klubowymi, będącymi już w rejonie, ewentualne wieczorne spotkania i dojazd do Hotelu Europa w Saarbrucken
Etap 5. 30.06.2018 - udział w smartimes 2018
Etap 6. 01.07.2018 - powrót do domu (prawdopodobnie grupowy najkrótszą drogą)
Chętni mogą się przyłączyć na każdym etapie. Mile widziana informacja wyprzedzająca
RS concept (RS chip + EL-TEC + MAKSOR ULTRA)