Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Tablica rozdzielcza - lewa strona nie działa

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Tablica rozdzielcza - lewa strona nie działa
#1
 kacperwawa 
Witam, 
mam taki problem w swoim smarcie. Po dwóch dniach nie jeżdżenia smartem, musiałem pojechać w jedno miejsce. Po odpaleniu okazało się, że lewa strona małego wyświetlacza nie działa (jak w załączonym zdjęciu). Czy może ktoś spotkał się z takim problemem lub ma sposób na rozwiązanie go? Nigdy mi się coś takiego nie stało. Nawet po 2h jeździe nie widać poziomu paliwa (pełny zbiornik) jak również nie widać części przebiegu.


Załączone pliki Miniatury
   
 Odpowiedz
#2
 LAZY. 
Trzeba odłączyć akumulator i zdemontować  ten licznik.  Następnie wypada zajrzeć do środka i zobaczyć czy się wilgoć nie wkradła.
Beer Star Diagnosis ??? Beer 
                6.0.2.4.6.2.0.1.5
Mój smart/ galeria FB
 Odpowiedz
#3
 Marek dg072 
Jak zdemontujesz licznik to sprawdź połączenia (ścieżki)w moim (450diesel)tak miałem okazało się że ścieżki trochę umiejętności i dobra lutownica dały radę działa do dziś (4lata ) u mnie druga strona padła

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-830L przy użyciu Tapatalka
 Odpowiedz
#4
 kacperwawa 
zrobiłem jak mówiliście Panowie i okazało się że jedna ścieżka była odczepiona (taki szeroki pas srebrno przezroczysty). Niestety nie mam lutownicy natomiast sposób na "macgyver'a" czyli taśma, nie działa Very happy Pozostaje podjechać do warsztatu.

edit. chyba, że macie kogoś do polecenia z Warszawy kto by mi to dzisiaj zrobił (obdzwoniłem kilka warsztatów ale tylko na poniedziałek).
 Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościMenu