Zaloguj się do forum, aby móc korzystać ze wszystkich jego funkcji!

Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tryby wyświetlania wątku
Ubezpieczenie OC, AC - gdzie najtaniej
 bliker 
OC - tutaj nie ma raczej co się długo zastanawiać, zwykle należy brać tam, gdzie ubezpieczneie OC jest najtańsze. Wynika to z prostego faktu, że ubezpieczenie to jest zdefiniowane w ustawie o OC. Czyli niezależnie gdzie zostanie kupione, jego parametry, owu musi być wszedzie na podobnym poziomie.
AC - istnieje wiele form, a owu potrafia się różnić od siebie. Trzeba znaleźć takie, które najbardziej odpowiada indywidualnym potrzebom.
Sprawdź jeszcze za pośrednictwem porównywarek ubezpieczeniowych. Nie powinno być większego problemu ze znalezieniem. Na https... tutaj była reklama - mod.
 Odpowiedz
 dkprs 
Ubezpieczenie OC jest opisane w ustawie o OC. Tam też znajdują się pewne minimalne warunki, jakie musi spełnić sprzedawane ubezpieczenie na polskim rynku. Chodzi o przede wszystkim o pewnego rodzaju kwoty minimalne.
Algorytm który wylicza koszta ubezpieczenia OC jest w taki sposób opracowywany, aby TU wychodziło na swoje - to w sumie oczywiste.
Nie bez znaczenia jest konkurencja która jest duża w tej banży. Zabezpieca to klientów przed niekontrolowanym wzrostem kosztów.
 Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie kupic taka smyczke ? krzyss 8 3.660 18.11.2010, 00:18
Ostatni post: krzyss
  Gdzie się zmieści smart czyli nasze parkowanie plesniak 5 4.788 06.04.2010, 00:01
Ostatni post: SiwekUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gościMenu