smartklub.pl
[450][452] FAQ trzy poziome kreski na wświetlaczu - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Model 450 - smart fortwo (http://smartklub.pl/f-model-450-smart-fortwo--66)
+---- Dział: Technika (http://smartklub.pl/f-technika--88)
+---- Wątek: [450][452] FAQ trzy poziome kreski na wświetlaczu (/t-450-452-faq-trzy-poziome-kreski-na-wswietlaczu--10465)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: słynne trzy kreski i laweta - Nygus - 10.06.2013

Mnie jak ostatnio zabolały trzy kreski to skończyło się wymianą akutatora... tyle że model 451Sad


RE: słynne trzy kreski i laweta - Gantz - 10.06.2013

Gdzie na Woli Cie dopadło? Może jeszcze uda się go ruszyć. Z laweciarzami to musisz juz dogadać się na konkretny kurs. Jak zgooglujesz to dużo ich.


RE: słynne trzy kreski i laweta - Zaba370 - 11.06.2013

Kasprzaka
- to fakt ale krzyczą straszne ceny za takiego maluszka


RE: trzy poziome kreski na wświetlaczu - Gantz - 11.06.2013

To spróbuj jeszcze jedną rzecz.
Potrzeba do tego 2 facetów i Ciebie za kierownicą.
Wsiadasz do auta, włączasz zapłon, próbujesz wachlować drążkiem zmiany biegów, wrzucasz go na bieg do przodu (nie ważne co jest na wyświetlaczu). Wyłączasz zapłon. 2 panowie popychają auto do przodu tak z głową, żeby tylko skrzynia stawiała opór. I tak kikla razy trzeba nim bujnąć. Ważne, żeby nie zamocno bo rozrząd się po przestawia Smile
Później włączasz zapłon i przerzucasz bieg.
W kiklu przypadkach to pomogło.
Zamin przyjedzie laweta warto sprawdzić.


RE: trzy poziome kreski na wświetlaczu - krzyss - 11.06.2013

Laweta Tomek, wozi za 150.- 601 221 621

Tylko po co wozic jak na woli przy gorczewskiej 179 masz serwis smarta dzwon do Marka
510 447 455 linka i dociagnac. W razie co wieczorem moge pomoc..


RE: trzy poziome kreski na wświetlaczu - Zaba370 - 11.06.2013

dzięki nawet nie wiedziałam że na Górczewskiej mam "wsparcie" no cóż dziś już został scholowany na razie pod warsztat znajomego, ale że nikt się nie zna na smarcikach to pewnie wrócę na wolę - widok samochodu na lawecie - katastrofa Sad

tak czy tak dzięki za namiary już wklepuje do tele Smile


RE: trzy poziome kreski na wświetlaczu - Mart - 11.06.2013

U Marka na Górczewskiej, będzie miał dobry szpital, polecam.


RE: trzy poziome kreski na wświetlaczu - Zaba370 - 11.06.2013

Kryss jeszcze raz dzięki za dobrą radę dotyczącą rozbujania bryczki - pomogło, fakt wychodzi na to że jeszcze kilka rzeczy będzie do zrobienia ale działa Smile biegi wchodzą a ja jutro wracam do obiegu - dzięki jesteś Wielki !
A do Pana Marka oczywiście się wybiorę, sprawdzę na mapie gdzie i jak, muszę podleczyć bzyka.


RE: FAQ trzy poziome kreski na wświetlaczu - Aspik - 25.12.2013

Witam wszystkich

Moj problem zaczal sie od dziwnej pracy sprzegla... Po zdemontowaniu akutatora okazalo sie ze na lapce sprzegla znajduja sie dziwne spawy (ktos tam musial zagladac i ratowac po kosztach) otwor w lapce byl napawany. zdecydowalem sie wymienic sprzeglo razem z lapka i lozyskiem. Wszystko poskladane montuje akutator dopycham do strony silnika nie uzywajac duzej sily podpinam kostke elektryczna i,.. po przekreceniu kluczyka akukator wysuwa sie w strone skrzyni natomiast po wylaczeniu kluczyka lub odlaczenia napiecia nie wraca w pozycje "0" na wyswietlaczu nadal widnieja 3 kreski a blad ktory sie zapisuje to nieprawidlowe dzialanie sterowania skrzynia. auto nadal nie odpala. brakuje mi pomyslow. diagnozowane Hella Gutman 42

Prosze o podpowiedzi

Smart ForTwo 99r 600ccm turbo


RE: FAQ trzy poziome kreski na wświetlaczu - Mahabharata - 12.06.2015

Witam

Miałem problem z trzema kreskami, auto jechało normalnie, powód 3 kresek? wypadła żarówka od postoju i stopu z tyłu, po zamontowaniu poprawnie żarówki, kreski widniały nadal, miękki reset nastąpił, klema zdjęta na 15min, wszystko wróciło do normy, jak już ktoś wcześniej pisał warto sprawdzić elektrykę za nim wymieni się sprzęgłoSmile


Menu