smartklub.pl
Pierwszy Smart problem I wielki znak ? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Smart - rady i porady (http://smartklub.pl/f-smart-rady-i-porady--54)
+--- Dział: Motoryzacja (http://smartklub.pl/f-motoryzacja--64)
+--- Wątek: Pierwszy Smart problem I wielki znak ? (/t-pierwszy-smart-problem-i-wielki-znak--3320)

Strony: 1 2


Pierwszy Smart problem I wielki znak ? - ziemus - 11.10.2010

Witam
I naszego Smerfa dopadła choroba
Dziś rano Ania odwoziła mnie smartem do pracy było i jest zimno A smart nie chciał się rozgrzać nawet na elektrycznym grzaniu. Nagle zobaczyłem czwarte jajeczko na temp. A za kilometr piąte i szybko Zatrzymaliśmy się na poboczu.

Teraz kilka Faktów, przejechaliśmy może 5-8 km Smerf wczoraj wrócił z trasy z Wawy, płyn jest sprawdzałem po zatrzymaniu z przodu, niestety był zimny, wczoraj na trasie w trakcie postojów np, na stacji strasznie trząsł na biegu jałowym, myślałem, że to może jakaś Ropka nie ta ale Chyba to nie to.

Pytanie czy ktoś coś wie, miał coś podobnego?


Odpowiedź: Pierwszy Smart problem I wielki znak ? - Szupryk - 11.10.2010

To, że się zagotował rano mogło być spowodowane np. zapowietrzeniem się układu ...
Ale to trzęsienie? Rolleyes
A mocno się trzęsł ?


Odpowiedź: Pierwszy Smart problem I wielki znak ? - PKO - 11.10.2010

stawiam na pompe wody a co tych drgan albo zerwala sie poduszka albo faktycznie cos z paliwem lub ukladem paliwowym,
czas chyba podlaczyc do pod kompa Wink


Odpowiedź: Pierwszy Smart problem I wielki znak ? - ziemus - 11.10.2010

No dosyć mocno w środku siedząc bujałem się razem ze smartem. Po małym postoju przestało się trząść


Odpowiedź: Pierwszy Smart problem I wielki znak ? - PKO - 11.10.2010

nie swiecily sie zadne kontrolki na liczniku??


Odpowiedź: Pierwszy Smart problem I wielki znak ? - ziemus - 11.10.2010

Nie nic na zegarach nie było
dodam że jajeczka powoli pojawiały się Nie od razu A na postoju po 5 minutach przerwy i odpaleniu go były trzy i nie rosła temp. Dopiero w czasie jazdy


Odpowiedź: Pierwszy Smart problem I wielki znak ? - PKO - 11.10.2010

moze nie otwierac termostat Mad


Odpowiedź: Pierwszy Smart problem I wielki znak ? - ziemus - 11.10.2010

Oby to był termostat
Nie mogę się dodzwonić do Ani I nie wiem co ona ze smerfem zrobiła, Mam nadzieje, że do BMG nie trafiła Bo ostatnio sama znalazła BMG i napisała mi że smart center otworzyli w Gdyni :P i już jej koleś nowego smarta sprzedawał oczywiście z 2009r.


Odpowiedź: Pierwszy Smart problem I wielki znak ? - Szupryk - 11.10.2010

Może być to pompa wody. Ja ostatnio wymieniałem, miałem duży luz i strasznie hałasowała - koszt samej pompy 150 zł + robocizna Smile Ja zapłaciłem 50 zł.


Odpowiedź: Pierwszy Smart problem I wielki znak ? - ziemus - 11.10.2010

Już wiem co się stało ale nie wiem jak się to stało

Pękł pasek na pompie wody Pękł to mało powiedziane bo podobno cały był poszarpany Nie wiedziałem, że w CDI osobny jest pasek na pompie wody Ciekawe jest tylko Czemu go coś poszarpało
Samochodzik stoi w Auto Zwolak w Gdyni na Sopockiej 1 Było blisko i Ania musiała gdzieś jechać bez paska
Serwis poleciła koleżanka Ani Kiedyś Koleś podobno robi często Smarty nawet teraz na placyku u niego stały dwa Smerfy
Zobaczymy co dalej


Menu