smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



Co mnie dziś wkurzyło....?? - Kanapa - 08.04.2017

Kolejny raz zniknęły zakrętki z wentyli w zielonce.
Nóż kurka wodna po kiego takie zwykle najzwyklejsze kradną.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gapa. - 08.04.2017

Zobaczył fele na trzy śruby stwierdził że nic z nimi nie zrobi to nakrętki zawinol


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 08.04.2017

Byłby dziś ze Smarta pasztet! Wracam sobie do domu, już na samym dojeździe jest ciasna jednokierunkowa ulica, skręcam a tu mi wypada Ford (co wiadomo co jest wort) Ka rton na pełnym gazie. Ty kurz@ twarz, motyla noga, kurcze pióro, goju niekoszerny!
W razie łubudu co z tego, że jego wina jak pożegnałbym Pikselka?! I do tego wątpię że skończyłoby się na spisaniu oświadczenia, bo zwierzę we mnie by tego typa przerobiło na tatar. Tatar z buraka...


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - rogas - 08.04.2017

Mariusz brakuje ludziom w rowerach to moŻe zbierają Wink


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - bbolek - 11.04.2017

Debil w Subaru, któremu nie spodobało się, że musiał 5 sekund dłużej ruszyć bo mi zgasł samochód podczas ruszania na skrzyżowaniu pod górkę...


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 20.04.2017

Moj Smart dziś miał dziwny objaw, obroty w CDI dochodziły do ok 3500 obrotów. Jechać się dało ale tak bardzo grzecznie, co ciekawe na dole obrotów zbierał się dobrze, ale był luz pod pedałem gazu a nie dawał mocy. Co to może być, po wyłączeniu i włączeniu stacyjki było to samo, po restarcie ok 1 minuty wróciło do normy.
Spotkał się ktoś z czymś takim ?
Jaki Gaz ma Smart mechaniczny czy elektroniczny ?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - zleon - 20.04.2017

(20.04.2017, 07:07)CodeBoy napisał(a): Moj Smart dziś miał dziwny objaw, obroty w CDI dochodziły do ok 3500 obrotów. Jechać się dało ale tak bardzo grzecznie, co ciekawe na dole obrotów zbierał się dobrze, ale był luz pod pedałem gazu a nie dawał mocy. Co to może być, po wyłączeniu i włączeniu stacyjki było to samo, po  restarcie ok 1 minuty wróciło do normy.
Spotkał się ktoś z czymś takim ?

----Spotkał. Pewnie EGR padł i Smart wszedł w tryb awaryjny  . max 3000 obr. Wywalił EGR i wpiął emulator we wtyczkę. Problem zniknął.

Jaki Gaz ma Smart mechaniczny czy elektroniczny ?

----elektroniczny



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 20.04.2017

A że tak pociągnę wątek, EGR od czego pada ? i czy da się go naprawić wymienić ?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - zleon - 20.04.2017

Pada ze starości...jest bardzo drogi i niezbyt potrzebny...Można próbować oczyścić ale to nie da długotrwałego efektu. Używany EGR to ponad 300 zł, nowy to kosmos, a zaślepka i emulator to koszt poniżej 70 zł i spokój ...na zawsze


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - PatiEK - 20.04.2017

Pada dlatego że nikt go nie czyści. Nowy kosztuje około tysiaka. I jeśli ktoś się martwi o ekologię i czystość spalin to warto mieć sprawny i działający.


Menu