smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 19.07.2017

Po 2 miesiącach użytkowania nie było jeszcze śladów oddziaływania wody. 
Jedyne co moim zdaniem było nie tak, był to zbyt mały "styk" płytki podstawy leda z metalową obudową oczka, tj. zaledwie na około 15÷20% powierzchni - tak wynikało ze śladów pasty termoprzewodzącej. Przegrzały się i padły - czekam na kolejne trupy z gotowymi zamiennikami i technologią docisku płytki podstawy leda, do obudowy oczka przez soczewkę - opisaną w moim poprzednim poście (pierścień-kawałek bezbarwnego wężyka igielitowego).


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 29.07.2017

No i sie stalo, podobno silniki CDI sa niezniszczalne, no to chyba moj dzis na trasie zniszczylem. Jechalem sobie do Ustron Morskich, po obwodnicy Slupska , sie chcialem zatrzymać w zatoczce autobusowej i przy gaszeniu silnika uslyszalem klekot. Jak stary traktor. Dodatkowo iukonka oleju, mialem jeszcze zapsa ok 1l, wlalem, ale niestety klekot nie ustal, zachowuje sie jak bardzo stare silniki diesla i trzesie calym Smartem. Nie wiem co to, na poczatku chcialem go holowac, ale kolega co mnie przyjechal ratowac mial w tym male doswiadczenie i dojechalismy max 20km urywajac 2 liny (zapierdzielal 90km/h) ale chcial dobrze, ale nie wyszlo. Skonczylo sie na lawecie 120km za promocyjna cene 650zl :( tak to jest jak sie nie kupuje dodatkowych opcji w ubezpieczeniu, po drodze zadzwonilem do 2 mechanikopw ktorzy odebrali dzis telefon ale zaden nie chial zajerzec do jego serdusza, postawilem pod 3 warsztatem w ciemo w poniedzialek bede negocjowal zeby choc zrobili diagnoze. Moze ktos z tego opisu moze zgadnac co moglo sie stac ?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Lolek - 30.07.2017

Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że Ci się odkręciła tzw. łyżwa, czyli prowadnica łańcucha rozrządu.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 30.07.2017

(30.07.2017, 09:53)Lolek napisał(a): Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że Ci się odkręciła tzw. łyżwa, czyli prowadnica łańcucha rozrządu.

a da sie to jakos w miare w warsztatcie ogarnac czy rozbieranie calego silnika ?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 30.07.2017

Zajrzeć przez wlew oleju i sprawdzić napięcie łańcucha rozrządu.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - CodeBoy - 31.07.2017

oddałem do serwisu pogwarancyjnego Mercedesa. Bo żaden Czesiu nie chciał nawet zajrzeć.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 31.07.2017

(31.07.2017, 16:53)CodeBoy napisał(a): oddałem do serwisu pogwarancyjnego Mercedesa. Bo żaden Czesiu nie chciał nawet zajrzeć.

Podobno w Luzinie był dobry mechanik.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Gapa. - 31.07.2017

Byl ale sie zmyl i czy byl dobry to kwestia tego co robił


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - psuwacz - 02.08.2017

Kur... za twarz! Przepraszam wszystkich posiadających motocykle, ale dziś w dzień miły i ciepły mam tych troli śmierdzących po dziurki w nosie. Każden jeden śmierdziel musi mi pod oknem wheelie zapodać, oczywiście "tłumik" przerobiony na 140 dB. Już się pewnie w zeszłe wakacje zżymałem na tą szarańczę ale można dostać na łeb z tymi cieplakami w obcisłych skórzanych zbrojach na tych swoich popierdziawkach. Ale szpan, niech mnie kaczuszki podepczą.


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Marek - 02.08.2017

ale ale gdyby łutututututu robiła jakaś blondyneczka 90-60-80 to byś brawo bił??


facebook/ dreamliner cdi


Menu