smartklub.pl
Co mnie dziś wkurzyło....?? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Co mnie dziś wkurzyło....?? (/t-co-mnie-dzis-wkurzylo--5148)



RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Lolek - 15.07.2018

A u mnie chyba nastąpiła autonaprawa, 300 km bez najmniejszego problemu.


Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 16.07.2018

Lolek ale o czym napisałeś

Pozdrawiam Łysy13


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Lolek - 16.07.2018

O radiu z navi.


Co mnie dziś wkurzyło....?? - Marek - 16.07.2018

(16.07.2018, 08:40)Lolek napisał(a): O radiu z navi.


Pękła taśma i teraz jest styk... problem powróci niestety.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Co mnie dziś wkurzyło....?? - ŁYSY13 - 16.07.2018

Radio działa tak Lolek to fajnie wszystko gra

Pozdrawiam Łysy13


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - Fireman - 16.07.2018

yotomeczek napisał(a):
Wycieraczki tym razem... przez kilka machnięć coś napier...dzielało tak że myślałem że się coś rozsypie... taki donośny stuk przy odchylonych na boki..
Po kilku cyklach uspokoiło się - co tam znowu się do wymiany szykuje?

Można zrobić modyfikację małym kosztem poszukaj, gdzieś już to opisywałem. Ale trzeba zdążyć zanim pęknie plastik, w którym porusza się oś wycieraczki.


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 02.08.2018

Panowie pomocy... chciałem dalej MODzic z nim 450 800 cdi i chciałem wstawić budzik że wskazaniem doładowania turbo. Ale za cholerę nie mogę znaleźć wezyka podciśnienia żeby się spiąć.... pomoże ktoś w lokalizacji ?


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 02.08.2018

1. Od dołu samochodu - między turbiną za gruszką zaworu upustowego (wastegate), wężyk jak na zdjęciu
[attachment=17618]

lub

2. U góry z przodu silnika, między kolektorem dolotowym a czujnikiem ciśnienia, czujnik ciśnienia wskazałem na zdjęciu, wężyk od kolektora dochodzi do niego od dołu. 
[attachment=17619]


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - speedykielce - 02.08.2018

(02.08.2018, 14:35)obwd-crash napisał(a): 1. Od dołu samochodu - między turbiną za gruszką zaworu upustowego (wastegate), wężyk jak na zdjęciu


lub

2. U góry z przodu silnika, między kolektorem dolotowym a czujnikiem ciśnienia, czujnik ciśnienia wskazałem na zdjęciu, wężyk od kolektora dochodzi do niego od dołu. 

Bardzo dziękuję, jak zawsze mogę liczyć na pomoc Smile  skończę MODzic to wstawię foto.  Będę miał jeszcze jeden problem z dostanie. Się do stacyjki gdyż stworzyłem panel z budzikiem start stop ale muszę się spiąć w kostkę. Ale ta złośliwa gałka nie chce zejść...  No ale nie zanudzam  jeszcze raz Wielkie Dzięki za pomoc Smile


RE: Co mnie dziś wkurzyło....?? - obwd-crash - 02.08.2018

(02.08.2018, 18:49)speedykielce napisał(a):
(02.08.2018, 14:35)obwd-crash napisał(a): 1. Od dołu samochodu - między turbiną za gruszką zaworu upustowego (wastegate), wężyk jak na zdjęciu


lub

2. U góry z przodu silnika, między kolektorem dolotowym a czujnikiem ciśnienia, czujnik ciśnienia wskazałem na zdjęciu, wężyk od kolektora dochodzi do niego od dołu. 

Bardzo dziękuję, jak zawsze mogę liczyć na pomoc Smile  skończę MODzic to wstawię foto.  Będę miał jeszcze jeden problem z dostanie. Się do stacyjki gdyż stworzyłem panel z budzikiem start stop ale muszę się spiąć w kostkę. Ale ta złośliwa gałka nie chce zejść...  No ale nie zanudzam  jeszcze raz Wielkie Dzięki za pomoc Smile

Ciągnąć do góry wzdłuż dźwigni i !!! NIE NACISKAĆ !!! guzika na gałce.


Menu