smartklub.pl
Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spot HEL (koniec swiata) 2009 (/t-spot-hel-koniec-swiata-2009--2217)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Gość - 09.08.2009

dobra dobra przyznac sie kto pojechal za tomkiem i kreci Smile


no i kiedy bedzie filmik :P

a moze ten pan ma na cos innego ochote Laughing Laughing


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Gość - 09.08.2009

Hammer Hammer Hammer


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - piotr_983 - 09.08.2009

Tomek sam skręcił... mydło z toalety Smile
O innym kręceniu nik nic nie wie Rolleyes


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Gość - 09.08.2009

Jak nie, a kurek od ciepłej wody z toalety w brennej :P
Beer Wink Beer


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Gość - 10.08.2009

no i wszystko sie wydalo... a niby taki porzadny Wink


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Gość - 10.08.2009

Pieknie ... jak taki Gotek albo Piotrek coś sobie wezmą bez wiedzy właściciela to ... są zaradni a ja zaraz ... kombinator ... Beer ... nie każdy pijak to złodziej co nie ... Wink Rolleyes Very happy ? Wy zieianie macie specyficzny osąd sytuacji ... Wink

Ale mam cos lepszego, pamietacie tego wedkarza co mi dydndał w ramach kompensaty za łabedzie przed namiotem ... no ... ja se siedzę, kawke trzepię a on dynda i to inteligentne spojrzenie które wbił w e mnie połączone z niezwykle bogata mimiką twarzy ... mnie wiecej wygladalo to tak ... Suprised Suprised Suprised ... hie, hie. Od razu wiedziałem, że sudoku nie jest ulubioną rozrywką goscia ... ale niech tam. Ja se swoje rzeźbię a on nic, dwa kijki z nylon sznurkiem ... czapka ... kurtka ... 28* w powietrzu ... komletny bezruch i nic ... myślę, gościu umarl dawno temu i tu przydryfował ... Very happy Very happy Very happy Wychodzi Violka ... "kto to" - pyta ... a jaj jej na to "kolega ze studiów wpadł w odwiedziny,nie poznajesz?" - no kurde kto to??? ... pytanie za stówę Very happy .
"Acha" ... na to Violka ... siada bez pozwolenia z drugiej strony stolika ... pytam w odwecie ją ... "Chcesz kawy?" a ona że tak ... więc mówię do niej ... "to dla mnie z mleczkiem i łyżeczkę cukru ... i leniwie wyciagam sie na krzeselku zadowolony ... gość dalej dynda ... nagle Violka mówi " patrz, co on robi?" ... film przyspiesza a wędkarz zaczyna nagle zachowywać się tak jakby usiadł na mrowisku i próbowal się oganiać wydajac przy tym zwyczajowe ludzki dźwieki typu ... uh, hah, uhmm, eehmm ... woda chlapie ... ten macha lapami ja opetany ... patyki mu wypadły do wody ... myslę ożył albo oszalał ... i na sruuuu ... !!! gościu zapadał się pod wodę tak na metr łódką, że jak siedział w tej łodce to teraz miał wodę po szyję ... gośc w 15 sekund zatonąl na metrowej płyciźnie ... bez slowa wstał ... wyciągnął łódke i patyki na brzeg ... wylal wodę z łódki ... posatwil ja na wodzie ... patyki pod pachę, uruchomił silniczek i ... odpłynał ... tak po prostu, odplynął i po chwili znikną za zakolem wyspy ... dziurawa łódką?????? Very happy Very happy Hammer Hammer Czemu to na mnie trafiaja takie przypadki ... zaczynam bac się wyjazdu na hel ... Beer Very happy


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Gość - 10.08.2009

ponoc ciagnie swoj do swego... ale acet dosc ciekawy generalnie masz zawsze niezle przygody.. ale wydaje mi sie ze to viola go tak poruszyla... zobaczyl ladna kobiete i z wrazenia mu szczeka opadla naruszyla lodke i klops... ale twardy byl pewnie za tym zakolem wyspy znow zatopil sie nieco ale z twarza odplynal...


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Gość - 10.08.2009

Że gośc byl pojechany to fakt ... Very happy Very happy ... choć ciagle odnosze wrażenie, że on cały czas zatykał piętą dziure w łódce ... stąd bezruch i mina ... Very happy ... no myślę, że pietą chyba że ... Very happy Very happy Very happy


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Gość - 10.08.2009

no no... i wlasnie jak viole zobaczyl to caly plan runal...


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Gość - 10.08.2009

Tomek...
Patrząc na Twój avatar można być pewnym, że przygody Twoje będą zupełnie inne...

Przypuszczalnie był to kosmita z planety Smartolandii, który miał za zadanie zbadać Twoje zwyczaje... Nie wzięli jednak pod uwage faktu, że nawet Smartolandczyk może nie podołać spotkaniu z Tobą co niniejszym się stało...


Very happy


Menu