smartklub.pl
Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Spot HEL (koniec swiata) 2009 (/t-spot-hel-koniec-swiata-2009--2217)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Gość - 17.08.2009

Very happy Very happy Very happy ... oczekiwanie na smierć jest gorsze niż sama smierć ... ale bez okularów przynajmniej jej nie zobaczę ... i nie bedzie teleranka ... a kuku Very happy Very happy Very happy


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Gość - 17.08.2009

...mysle ze az tak strasznie nie bedzie... poboli poboli i przestanie...


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Gość - 18.08.2009

To ja już wiem co zrobię ... bo domyślam się dlaczego ... zrezygnuję z łabędzi dla Trolików a jak reszta pozostanie zgodnie z planem ... to zdejmę okularki bo Dragon z uprzejmosci po prostu chcialby mi je przeczyścić ... Very happy Very happy Very happy Very happy Very happy ... że ja wczoraj na to nie wpadłem ... Wink

Faktycznie robi sie ekipka ... Very happy

Jaro Cdi ... Andzia i Rafał ... Fireman z Piotrkiem ... będziecie ... dacie radę? Wink


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - PKO - 18.08.2009

a wracajac do tematu jak widzicie moja propozycje aby zanim trafimy na hel umowic sie w redzie na stacji lotosu poczekac az wszyscy sie zjawia i taka zgraja pocisnac na ... Wink Beer Very happy


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Gość - 18.08.2009

Ja jestem za tymbardziej, że bedę od czartku wieczorem ale ludzie będą dojeżdżać oróznych porach w piatek i może byc klopot ... mam w glowie pewein plan ale chcialbym go przedstawić piatkowy wieczór jak wszyscy dojadą ... nie będziemy sie nudzić i sadzę, że będzie nas widać choc spotykamy sie przecież w zupełnie innym celu ... Very happy Very happy Very happy Spodoba Ci się ... Wink


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Szupryk - 19.08.2009

Coś czuję że musze sobie kupić parę opakowań aspiryny Beer Beer Beer
Hammer


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - kasiunqa - 19.08.2009

no my na pewno bedziemy dopiero ok 20-21 w piatek.
niestety pracuje do 17 a zanim sie wyczłapie z sopotu to troche to może potrwać. Niestety gdybym mogła zwolnic sie wczesniej pewnie bym to zrobiła. Kwestia tego, ze niestety zaczynam tam w ogóle pracowac dopiero od 3 września ;P
Poprostu zrobimy wejscie smoka.... w dosłownym tego słowa znaczeniu Very happy Very happy Very happy


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - piotr_983 - 19.08.2009

Lipa wyszła jak jepie.....le
12-13 września uczestnicze w targach mieszkań i domów na torwarze i to jako wystawca. Z helu nici, a dopiero dzisiaj sobie o tym przypomniałem bo sprawa jest z kwietnia.

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i jeszcze raz buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuu


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - Gość - 19.08.2009

Życie ... szkoda ... tym razem Ty ... Crying Crying

OGŁOSZENIE PARAFIALNE

Na weekend na Helu przygarniemy parę do przyczepy ... nie jesteśmy staroświeccy ... z nami nie trzeba chodzić Wink Very happy Very happy Very happy ... trochę chrapiemy ... niech będzie, że ja chrapię ... Hammer Hammer

Pozwolimy też bez oporów aby chętna na wspólne przyczepkowanie para ... urególowala za nas koszt pobytu ... Wink ... skad się Piotrek dowiedzial ... kurde Very happy Very happy ... się nie udało Mad Wink


Re: Spot HEL (koniec swiata) 2009 - piotr_983 - 19.08.2009

Tomku wiesz poza wszystkim to ja teraz mam inne koszty, np. tankowanie Very happy


Menu