smartklub.pl
Przyczynek do dyskusji na temat zagęszczenia Smartów - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Przyczynek do dyskusji na temat zagęszczenia Smartów (/t-przyczynek-do-dyskusji-na-temat-zageszczenia-smartow--1714)

Strony: 1 2 3


Re: Przyczynek do dyskusji na temat zagęszczenia Smartów - Gość - 16.08.2008

to sa poprostu sknery ! Smart ma najnizsze ubezpieczenie i podatek !!! Dlatego jest tyle Smile


Re: Przyczynek do dyskusji na temat zagęszczenia Smartów - Boss - 16.08.2008

Cytat:dax6 napisał(a):
to sa poprostu sknery ! Smart ma najnizsze ubezpieczenie i podatek !!! Dlatego jest tyle Smile

A Ty dlaczego kupiłeś właśnie Smarta?


Re: Przyczynek do dyskusji na temat zagęszczenia Smartów - Gość - 16.08.2008

bo tez jestem sknera Smile To trzeci samochod Smile


Re: Przyczynek do dyskusji na temat zagęszczenia Smartów - Boss - 16.08.2008

Cytat:dax6 napisał(a):
bo tez jestem sknera Smile To trzeci samochod Smile

Tak jak u mnie Smile


Re: Przyczynek do dyskusji na temat zagęszczenia Smartów - PKO - 16.08.2008

ja kupilem smarta dla mojej kobiety (mial byc maly i na automacie) a teraz moje MB 124 ma pajeczyny na tlokach Very happy


Re: Przyczynek do dyskusji na temat zagęszczenia Smartów - Gość - 17.08.2008

Fajnie ... co kraj to obyczaj Smile, tak czy siak 80% kierowców w 90% czasu spedzonego w samochodzie wozi ..... siebie i powietrze niezależnie od rozmiaru pojazdu. Faktem jest jednak, iż Polacy w cenie ok. 50tys. za nowy egzemplarz szuka auta na cztery osoby i może takie kupić. Dość, że wielu ludzi nie stać po poprostu na zakup czajnika jako drugie auto albo mentalnie .... jako główny samochód. Nawet nie mamy jak w hitlerowie zniżek w ubezpieczalni za smarkiSmilei za eklogięSmile.... a i tak o dziwo jest nas coraz więcejSmileSmileSmileSmile ... przyroda zawsze da sobie radę, natury sie nie oszukaSmileSmile.


Re: Przyczynek do dyskusji na temat zagęszczenia Smartów - Gość - 17.08.2008

Tomek ja widze ze Twoja aktywność zwiększa sie wprost proporcjonalnie do zblizania sie terminu zlotu Razz

W Polsce smart jest oznaką prestiżu( poza tym ludzie nie interesują sie samochodami i mowią że moj dopiero wyjechał z fabryki.... oceniając po slicznym lakierze ), natomiast za granicą smart jest oznaką oszczędności, i czasami stylu zycia.


Re: Przyczynek do dyskusji na temat zagęszczenia Smartów - Gość - 17.08.2008

Noooo ...... żeby mi tylko jakaś żyła nie pękła z wysilku ... nie chcę lać w gacie przy włączaniu mikrofalówki Very happy.


Re: Przyczynek do dyskusji na temat zagęszczenia Smartów - Gość - 17.08.2008

hehe oj Tomek Tomek Very happy


Oja.. to wy macie mikrofalówke?:P a wysuszycie mi skarpetki?:P i ile to kosztuje Very happy


Re: Przyczynek do dyskusji na temat zagęszczenia Smartów - Lolek - 17.08.2008

To zależy od tego ile dni były wcześniej noszone. Smile


Menu