smartklub.pl
Ale jestem mile zaskoczony :-) - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Ale jestem mile zaskoczony :-) (/t-ale-jestem-mile-zaskoczony--1758)

Strony: 1 2


Re: Ale jestem mile zaskoczony :-) - Gość - 02.09.2008

No no monkrasek jestem pod wrazeniem! A malo co robi na mnie wrazenie.


Re: Ale jestem mile zaskoczony :-) - monkrasek - 03.09.2008

No cóż...pozostaje mi się cieszyć, że moje "dziełko" było jedną z możliwych przyczyn Laughing


Re: Ale jestem mile zaskoczony :-) - Szupryk - 03.09.2008

Ja stronkę wypatrzyłem już dawno i czekałem aż Monkrasek mnie ustrzeli 8-) Chociaż mieszkamy bardzo blisko siebie, jeszcze na siebie nie wpadliśmy Razz P.S. Widziałem twojego Smarta - skórki masz pięknie obszyte Laughing


Re: Ale jestem mile zaskoczony :-) - Sebartus - 03.09.2008

Przyznam że ja również jestem pod wrażeniem widze że przed zakupem zapoznałaś się dokladnie z forum dzieki czemu kupiłaś naprawde ślicznego smarta, jako kolejny plus dorzucę fakt że jest to cabrio jeszcze do niedawna jakoś niemiałem przekonania do tego dachu w naszym klimacie ale po wycieczce do Zell stwierdzam z całą odpowiedzialnością że jeśli ktoś ma ochote kupić ForTwo to tylko szukać cabio jest fantastyczny i pod każdym względem lepszy od zwykłego, te same odczucia miał Gotek po jezdzie testowej co i ja Laughing . No a na koniec musze dodać fakt iż wymiana tapicerki to już przykład uwielbienia marki Laughing jest absolutnie fantastyczna pod każdym względem, a zwłaszcza dobór kolorystyczny.


Ps. świetny pomysł na blog Laughing troszku wczytałem się w jego zawartośc i również gorąco polecam wszystkim T-Cut jako kosmetyk do lakieru. Natomiast najlepszy preparat do skóry :
w tą stronę głęboki ukłon dla Tomka oraz jego żony który polecił mi zakup mydła oraz kremu bezbarwengo firmy STARWAX - oba preparaty są dostępne w Castoramie w puszkach o wielkości 2 krążków hokejowych - rewelacja naprawde polecam Laughing


Re: Ale jestem mile zaskoczony :-) - monkrasek - 03.09.2008

A juz spodziewalam sie od Ciebie komentarza, po ktorego lekturze dowiedzialabym sie ze mam Smarta, ktory zaliczyl wiecej dzwonow niz wieża kościoła, ma zaślepki od trabanta, a tak naprawde sklada się z pięciu innych i powinien poruszać się po bocznych drogach Laughing Razz

[quote]
Sebartus napisał(a):
"cabio jest fantastyczny i pod każdym względem lepszy od zwykłego"

O tym tez się przekonałam, mimo wielu wątpliwości. Najlepszy jest w plątaniu włosów...Mysle ze w seryjnym wyposazeniu cabrio powinno miec schowek na szczotkę.

[quote]
"wymiana tapicerki to już przykład uwielbienia marki Laughing jest absolutnie fantastyczna pod każdym względem, a zwłaszcza dobór kolorystyczny."


Juz bylam bliska wybory tonów szarosci, ale z wahaniem wybralam obecne...skutkiem tego w tyc bezo-brązach przy pelnym słoncu czuje sie jak na piasku w Malibu 8-) (smaczku dodaje fakt, że tam nigdy nie bylam)


Dostalam jakies preparaty do pielegnacji skor od tapicera, lecz tylko w postaci próbek, zatem moze wyprobuje te polecane przez Was. Dzieki!

Smile Smile Smile


Menu