smartklub.pl
[SOLVED] Kontrolka ABS - nie swieci - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: [SOLVED] Kontrolka ABS - nie swieci (/t-solved-kontrolka-abs-nie-swieci--3563)

Strony: 1 2 3


Odpowiedź: Kontrolka ABS - nie swieci - Devil - 03.12.2010

PKO,odpowiedź znajdziesz w poście kamillo98.
Widziałeś mojego smarta i wiesz doskonale,że nie jest po przejściach.
Paweł,
jeżeli się świeci cały czas to coś jest nie teges,przyczyn może być wiele,trudno na odległość "wróżyć"


Odpowiedź: Kontrolka ABS - nie swieci - ŁYSY13 - 04.12.2010

Po przejściach czy nie to karzdy sam wie .Proste jak klatka nie spawana to odległości jednakowe od koła do błotnika i zderzaka do koła .Jak jest tyle samo to nic nie było .A jak sie pali to pewnie dymi i ciepło Suprised Wszystkie auta mają swoje tajemnice i czar. U jednego plastiki a w nastempnym motor Widziały gały co brały . Sory Miras ale uciebie ta belka przednia niegra i poco krytyka innego auta


Odpowiedź: Kontrolka ABS - nie swieci - Pradziad - 04.12.2010

Znalezione w podręczniku obsługi smarta
Cytat:1 lampka kontrolna układu ABS świeci:

- przy włączonym zapłonie (test własny)
> Lampka ganie po uruchomieniu silnika lub
> najpóźniej po upływie 10 sekund.
- w trybie awaryjnym ABS
(usterka w układzie ABS)
> Należy niezwłocznie udać
się do smart Center.
- w razie awarii układu ABS
razem z lampką kontrolną
układu hamulcowego.
> Należy zatrzymać pojazd, nie
narażając innych uczestników
ruchu na niebezpieczeństwo.
Wyłączyć silnik.

Jak dla mnie już wszystko jasne. Ewidentnie na evilution napisali informację która wprowadza w błąd.
Dziękuję wszystkim za wypowiedzi.

Temat do zamknięcia.


Odpowiedź: [SOLVED] Kontrolka ABS - nie swieci - biedronka - 04.12.2010

trzeba pomierzyć auto i będzie wiadomo gdzie ile brakuje lub umiejętnie poregulować elementy ruchome i wszystko będzie optycznie OK


Odpowiedź: [SOLVED] Kontrolka ABS - nie swieci - kamiloo98 - 04.12.2010

Być moze chodzi im o lampke od trakcji na tym evilution


Odpowiedź: [SOLVED] Kontrolka ABS - nie swieci - PKO - 04.12.2010

Cytat:kamiloo98 pisał(a)):
Być moze chodzi im o lampke od trakcji na tym evilution

raczej na 100 % Hammer


Odpowiedź: [SOLVED] Kontrolka ABS - nie swieci - Devil - 04.12.2010

Piotruś,nie ma sensu,żebym tłumaczył Ci,że białe jest białe, a czarne jest czarne.
Nie wiem tylko co ma znaczyć,że kogoś (czyjeś auto) krytykuję,nie znalazłem nic takiego w moich wypowiedziach.
Belka spoko loko jest git.


Odpowiedź: [SOLVED] Kontrolka ABS - nie swieci - biedronka - 04.12.2010

ja mam różnicę jednego centymetra między odstępami koła od błotnika ale nadwozie mam bez skazy i wiem że to kwestia regulacji jak już z resztą pisałem poza tym zbieżność dobra i różnica taka mi kompletnie nie przeszkadza


Odpowiedź: [SOLVED] Kontrolka ABS - nie swieci - PKO - 04.12.2010

u mnie jest rowno i z tego co wiem fabrycznie tez tak jest a kontrolka ABS nie powinna sie swiecic ani mrugac Idea Wink


Odpowiedź: [SOLVED] Kontrolka ABS - nie swieci - ŁYSY13 - 04.12.2010

Tak ma być nawet jak coś bylo to dobry magik zrobi a kiepski zostawi na 2 palce .Mirek ja poprostu to widziałem i nawet mam na filmiku z sporu w Łodzi .Sprawdzaliśmy ale nie celowo .Bo to ty śmigasz autkiem i wjesz co było . Zejdz do smarta i zobacz masz 3 cntymetry po skosie .Prosta miara na palce jak Kargul myślalem to pewnie tak ma być jak jest. Czy śmignąć filmik ?


Menu