smartklub.pl
Smart jedzie na narty - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: Smart jedzie na narty (/t-smart-jedzie-na-narty--1900)

Strony: 1 2 3 4


Re: Smart jedzie na narty - Siwek - 27.10.2008

W tamtym sezonie widziałem narty niewiele większe od buta narciarskiego może jakieś 50cm długości miały Smile i po problemie tanio szybko i w bagażniku Smile


Re: Smart jedzie na narty - monkrasek - 27.10.2008

Cytat:Tomek napisał(a):
No tanie to to nie jest ale jakie praktyczne .... no i jaki lans Wink

Ja w celach zaklinania aury i podkreslania zimowego designu - okleję smartiniego w "śniezynki" Laughing

Obejrzy się za nim każdy 5-latek

8-)


A w międzyczasie, czekając na przypływ fali śniegu - spróbuję zapakować moje narty do środka Smarta - jak myslicie? Zmieszczą się tam dwie deski 165 cm, z wiązaniami?? Razz


Re: Smart jedzie na narty - Gość - 27.10.2008

Cytat:autor monkrasek w 2008/10/27 22:06:41
(...)A w międzyczasie, czekając na przypływ fali śniegu - spróbuję zapakować moje narty do środka Smarta - jak myslicie? Zmieszczą się tam dwie deski 165 cm, z wiązaniami??

Przy otwartej dolnej części klapy bagażnika to zmieszczą Ci się nawet narty Małysza...
Very happy

Dwie deski po 165 cm i jeszcze dwie osoby????


Re: Smart jedzie na narty - Lolek - 28.10.2008

Wiem!!! Mam!!! Trzeba zamówić sobie narty składane! A co do combi, to nie wiedziałem że była taka wersja, ma ktoś jakieś zdjęcia? Nie licząc tego sześciokołowca z zell. Smile


Re: Smart jedzie na narty - monkrasek - 28.10.2008

Cytat:dragon napisał(a):
[quote]

Dwie deski po 165 cm i jeszcze dwie osoby????


Opcja najbardziej mozliwa - dwie osoby, narty 165 cm, snowboard, dwie pary butów Smile)


Re: Smart jedzie na narty - Gość - 28.10.2008

Cytat:autor monkrasek w 2008/10/28 10:04:55
Cytat:
dragon napisał(a):
Cytat:
Dwie deski po 165 cm i jeszcze dwie osoby????

Opcja najbardziej mozliwa - dwie osoby, narty 165 cm, snowboard, dwie pary butów Smile)

Chyba jednak będziesz potrzebowała bagażnika dachowego z boxem...
Jak upchniesz narty i buty i cały sprzęt i wsiądziecie do samochodu, poproś kogoś o zrobienie zdjęcia...


Re: Smart jedzie na narty - monkrasek - 28.10.2008

Cytat:dragon napisał(a):

Jak upchniesz narty i buty i cały sprzęt i wsiądziecie do samochodu, poproś kogoś o zrobienie zdjęcia...


Nie omieszkam, aczkolwiek odkąd mam smarta, więcej mam zdjęć w jego "towarzystwie" niż z rodziną Razz


Re: Smart jedzie na narty - piotr_983 - 02.11.2008

narty spoko wejdą wsadzisz jeden koniec między zegar i obrotomierz a reszte do bagara.
Swego czasu przewoziłem tak listwy drewniane dł. 200cm i jeszcze wolne miejsce zostało, bo smart ma 250cm a od szyby do szyby nie wiele mniej Smile


Re: Smart jedzie na narty - dr-big - 04.11.2008

279 euro Smile
[Obrazek: 43671.jpg]


Re: Smart jedzie na narty - Gość - 04.11.2008

Ten włoski bagażnik na dach, też jest alternatywnym rozwiązaniem.

Link Allegro


Menu