smartklub.pl
dlaczego smart? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Varia - Hyde Park (http://smartklub.pl/f-varia-hyde-park--60)
+--- Wątek: dlaczego smart? (/t-dlaczego-smart--5060)

Strony: 1 2 3 4 5


Odpowiedź: Dlaczego SMART? - alexx2003 - 15.01.2011

Plesniak
Czytaj uważnie Wink napisalem ze jest wspaniały dla początkujących !! To znaczy ze jak zaczynasz jeździć kup smarta bo jest bezpieczniejszy od malucha , ma duzo bajerow , mały ( zamiast parkować wzdłuż można wszez) i małe spalanie ^^. Także zeby nie bylo z tego afery xD

Da się zarejestrować inne samochody na b1 tylko w przeglądzie musi być 550 kg. Ale smarta nie . Bo nawet te tepe babki w urzędzie wiedza co to Smart i ze nie da się go na b1. A ta afera powstała ok. rok temu, bo znajomy taty kupił synkowi nowego roadstera i chciał go zarejestrować na b1. Załatwił przegląd ale go zatrzymali przy rejestrowaniu . I zrobili aferę ... Jedynie co to jak kupujesz za granica , zalatw tam na przeglądzie 550 chociaż tu w Polsce tez cię mogą złapać . Albo kup zarejestrowanego . Tylko jak cię zatrzymają , dowolna stacja kontroli pojazdów ma obowiązek zważyć pojazd jesli dostanie takie polecenie od policji. Wiec jak będzie za ciężkie masz jakiś tam czas zeby przywrócić wagę do 550 kg , i jechać na przegląd ( zabierają dowód ) i wtedy juz będziesz musiał zarejestrować go na B . Bo nie odchudzisz Smile


Odpowiedź: Dlaczego SMART? - kamiloo98 - 15.01.2011

To dawno musiałoo być ( jakieś 6 lat temu )

Pzdr


Odpowiedź: Dlaczego SMART? - RobsonWawa - 15.01.2011

( zamiast parkować wzdłuż można wszez)
Alexx - uważaj abyś się nie oszukał:
Polskie prawo w większości sytuacji drogowych nie zezwala na parkowanie w poprzek. Można za to zaliczyć mandacik !!!


Odpowiedź: Dlaczego SMART? - alexx2003 - 15.01.2011

6 lat temu? Nie, ROK temu. Jak napisałem w poście. Jak by to było 6 lat temu to skąd smarty 2000-2002 zarejestrowane na b1? Ja mowie o Krakowie. Nie wiem czy da się w innych miastach. Tu powinni się wypowiedzieć inni.
A co do parkowania, bede uważał. Szkołe mam przy sądzie ^^. wiec w cholere policji xD


Odpowiedź: Dlaczego SMART? - krzyspmac - 15.01.2011

Ale ludzie...

Przecież to samochód wybiera właściciela, nie na odwrót Smile


Odpowiedź: Dlaczego SMART? - kamiloo98 - 15.01.2011

Człowieku roadstery produkowali do 2005 roku


Odpowiedź: Dlaczego SMART? - SmarcikS - 15.01.2011

alexx2003 a ty kupiles na b1 czy rejestrowaleś go?


Odpowiedź: Dlaczego SMART? - alexx2003 - 15.01.2011

kamilo , przepraszam moj blad. W takim badz razie moze to nie roadster tylko jakis brabus , bo kosztowal ok. 100 tyś zlotych w góre.

Ja swojego kupilem w niemczech i zarejestrowalem na B , bo nie moglem na b1.


Odpowiedź: Dlaczego SMART? - SmarcikS - 15.01.2011

aha a powiedz mi jak zdawales na b1 to mozna 3 miesiace przed ukonczeniem 16 lat czy nie?


Odpowiedź: Dlaczego SMART? - SmarcikS - 15.01.2011

tzn iść na kurs?


Menu