smartklub.pl
Witam wszystkich... odebrałem :-) - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Pozdrówka (http://smartklub.pl/f-pozdrowka--59)
+--- Wątek: Witam wszystkich... odebrałem :-) (/t-witam-wszystkich-odebralem--3277)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Odpowiedź: Witam wszystkich... odebrałem :-) - Gość - 04.10.2010

Plesniak, jak mozesz wyslaij fotke i cene Wink

grzegorz.cor@gmail.com

dzienks.


Odpowiedź: Witam wszystkich... odebrałem :-) - Siekierka - 04.10.2010

Gratuluje gregmeg!!! Oby smarcik jak najdłużej Tobie służył!Do zobaczenia w Łodzi Very happy


Odpowiedź: Witam wszystkich... odebrałem :-) - ŁYSY13 - 04.10.2010

Takie tam nowy i salonu to mam jak jade nawet na cb radio bo plastiki to plastyki czy białe czy czarne to ładne


Odpowiedź: Witam wszystkich... odebrałem :-) - plesniak - 04.10.2010

To jeszcze w uzupełnieniu, jutro leci moje zamówienie do merca Smile

A4518100130 Popiołka (na monety)
A4516830075 CD Box
A4518100370 uchwyt na kubek
A4516800152 uchwyt na okulary
A4515401411 zegar i obrotomierz
A4515420191 ringi do zegarów

Co do radia jestem na etapie dopasowywania passatowskiego multi multi (telefon, DVD, GPS (automapa), Radio, rozdz. 800x600 7 cali) chodzi o to czy wejdzie w ramkę smartowską, no i bede mial odrobine VW w smarcie Smile a jak nie to kupie jakies badziewie w stylu Peiyinga.
Co ciekawe sprawdziłem ceny i tak... allegro najdroższe, ebay średni a.... smarcenter warszawa najtańszy Smile
Choc znalazłem kierownice z łopatkam na allegro za... 300 zł ale kierownica ma złamana łopatkę także odpada. Na ebay.de taka kierownica 1800 zł Smile


Odpowiedź: Witam wszystkich... odebrałem :-) - KamiloVsky - 05.10.2010

Człowieku nie kupuj peiyinga!!!!!!!!!! u mnie starszy maiał w kangoo 7 calowy peiyinga z DVD navi bluetooth i kamera cofania to działało to strasznie. Ekran łatwo sie rozkalibrowywał marna jakość dźwięku i filmu powolne to było a ostatnio zrobiło tylko puffff i poszedł dymek. a radio kupione za 1500 zl.
a jak sie pykneło w kierunkowskaz to ekran migał


Odpowiedź: Witam wszystkich... odebrałem :-) - RobsonWawa - 05.10.2010

Kolego, a możesz podrzucić ile zaśpiewali w SC za zegary?
Pttałeś może o zestaw obrotomierz, wsk. temperatury?
Pozdrawiam Robert


Odpowiedź: Witam wszystkich... odebrałem :-) - plesniak - 05.10.2010

Zegary tylko na ebayu - 2 razy tańsze.


Odpowiedź: Witam wszystkich... odebrałem :-) - Tila - 05.10.2010

no nie wiem na allegro swiatla przeciwmglowe oryginaly 250zl 1 sztuka a w SC 181zl. wiec o dziwo jest taniej Smile


Odpowiedź: Witam wszystkich... odebrałem :-) - yarotom - 14.10.2010

Starsza czarna siostrzyczka wina białą młodszą Wink
Ostrołęką też wita Cię


Odpowiedź: Witam wszystkich... odebrałem :-) - Ket - 28.10.2010

I odebrałam hihihihi
Już na spotkaniu w Łodzi można było zobaczyć mój nowy nabytek ale teraz się zebrałam żeby o tym napisać Smile
Serdeczne podziękowania dla Marcina z Mercedes-Benz Polska, Ingi z Mercedes-Benz Frączak za pomoc w konfiguracji i szybkim załatwieniu odbioru. DZIĘKUJĘ BARDZO.
smarcik jest cudny, taki jak chciałam a to kilka fotek


Menu