smartklub.pl
Łódź - Spotkanie smartomaniaków - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Łódź - Spotkanie smartomaniaków (/t-lodz-spotkanie-smartomaniakow--10033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - naattalka - 24.05.2011

Możliwe :P


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - mouzes - 26.05.2011

no i jak z tym jutrem?

charly ugadałeś coś z MB?


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - mouzes - 26.05.2011

OK

z piątkiem już nam chyba nic nie wyjdzie, ale ... może by tak w środę ?

Sugeruję Środę (bo w sumie to czemu nie) w MB na Aleksandrowskiej (o ile charly się ugada) o godzinie 17:30

pasi?


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - charly - 27.05.2011

Yh chyba za rzadko tu wchodzę, nie mam czasu i widzę, że mam plecy w czytaniu wiadomości. Wysyłam maila z zapytaniem o środę.


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - mouzes - 27.05.2011

a tymczasem spontaniczny spontan w wyniku którego spotykamy się za dwie godziny (o 18:00) w manufakturze.

Ot Matix zadzwonił do mnie z zapytaniem że za dwie godziny będzie w Łodzi i czy ewentualnie istaniała by taka możliwość żeby się spotkać. Niestety cuś mu się stało w telefon i numer miał tylko do mnie (pewnie w jednym z PW). Więc ja dalej zadzwoniłem do Tomka_olo, który zadeklarował swoją obecność i zobowiązał się o spotkaniu poinformować Natalkę [[;

Pozostał jedynie charly, z którym nie bardzo mam jakikolwiek kontakt i mam nadzieję że tego posta przeczyta i ewentualnie zadzwoni do mnie (502-709-029) lub któregoś innego smartklubowicza w celu ustalenia dokładnego miejsca spotkania (o ile w ogóle ma na nie ochotę), które nikomu nie jest jeszcze dokładniej znane.

na tąchwilę to by było na tyle.

Jednym słowem widzimy siędzisiaj o 18:00 w manufie, prawdopodobnie gdzieś w okolicach Cinema City


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - tomek_olo - 27.05.2011

Cytat:mouzes pisał(a)):
Tomka_olo, który zadeklarował swoją *prawdopodobną obecność

w piątek tak na szybko ciężko poprzestawiać resztę zajęć Wink


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - mouzes - 27.05.2011

ok ok Very happy

ja tak tylko

a więc już po spocie Smile spotkaliśmy się we dwóch, ale za to kolejne dwa smarty do klubu zaproszone [[;

Smarta charliego nie znaleźliśmy, więc pewnie w pracy go nie było :P


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - naattalka - 29.05.2011

ja niestety nie mogłam się stawić dopiero po 21 miałam czas Wink

[post przeniesiony]

I ja mogę nawet dziś na spota :p


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - charly - 29.05.2011

mouzes ja o tej godzinie juz nie pracuje Smile Poza tym ostatnio jezdze rowerem do pracy Wink Ale milo, ze mnie szukaliscie Smile Jak tylko bede mial odp z MB, dam znac.


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - charly - 31.05.2011

Wklejam:

Witam,

"Zapraszamy, mogą Państwo zorganizować spotkanie smartklubu 1 czerwca(g.17.30) na parkingu naszego Salonu. Osobą kontaktową, która będzie na Salonie do 19.00 jest Handlowiec Pan Piotr Pawłowski.

Z poważaniem
Małgorzata Drewniak
Inspektor ds. Serwisu i Marketingu"

Umawiamy się?

Pozdrawiam,
Adam


Menu