smartklub.pl
Łódź - Spotkanie smartomaniaków - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Łódź - Spotkanie smartomaniaków (/t-lodz-spotkanie-smartomaniakow--10033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - charly - 01.06.2011

Hej,

W związku z tym, że nie mam deklaracji od nikogo z Was, pisze do salonu MB w sprawie odwołania naszego przyjazdu. Generalnie, jeśli chcemy podobną akcję przeprowadzić w przyszłości zdecydowanie odradzam współpracę z salonem na Aleksandrowskiej. Abstrahując od samego niedoszłego zlotu (w temacie którego, nawiasem mówiąc, odpisują w ostatniej chwili) jestem totalnie, wręcz skrajnie zrażony poziomem obsługi klienta.

Pozdrawiam,
Adam


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - mouzes - 01.06.2011

hmmm ... nie wiem co o tym myśleć ... Trochę późno dali odpowiedź :/ w razie czego to na 17:30 jeszcze ewentualnie może zdążę. Ale nie wiem jak tam reszta. Mogli by dać odpowiedź choćby dzień wcześniej. Przecież takie spotkanie z naszej strony też musi być w jakiś sposób zaplanowane :/ tym bardziej że według mojej informacji, kilka Smartów z poza naszego miasta też by się na takie spotkanie pisało... A te raczej w godzinę nie dojadą ...


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - Matix - 01.06.2011

Również nie dotre ;(


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - biedronka - 01.06.2011

no sorry ale ja potrzebuje dwie i pół godziny aby na lajcie do was dojechać i oczywiście muszę wiedzieć min.dzień wcześniej takie życie


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - mouzes - 02.06.2011

hmmm...

nie wiem czy nie vyłoby najlepszym rozwiązaniem, podjechać do nich do salonu i osobiście załatwić sprawę ... i to tak na dobry tydzień przed spotkaniem ...


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - charly - 02.06.2011

mouzes, na mnie nie liczcie, wiecej do nich nie wroce. Tak jak pisalem, to najgorszy pod wzgledem obslugi klienta salon w jakim mialem okazje byc. Mam ich gleboko gdzies za to jaki poziom uslug reprezentuja. Jest wiele innych miejsc, w ktorych mozna sie spotkac.


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - mouzes - 02.06.2011

To co? Może spróbujemy z salonem na Widzewie?


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - Matix - 02.06.2011

Na widzewie jest auto-studio?


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - mouzes - 02.06.2011

tak


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - naattalka - 03.06.2011

Cześć. ; )
Nie udzielałam się co do wczorajszego spota bo nie miałam przeglądu ; [
Dziś wszystko załatwiłam, pomimo mega pękniętej szyby.
Przegląd przeszedł z karteczką na której mam ważne rzeczy do zrobienie, teraz mam do Was pytanie znacie jakiegoś dobrego- dość taniego mechanika najlepiej specjalizującego się w smartach. Zaprowadzając do mojego będę czekała min 2tyg.. i wywalę sporo kasy- znam ten ból ; [
Jakbyście mi kogoś doradzili, oczywiście z Łódźkiego, najlepiej takiego u którego wy naprawiacie Wink


Menu