smartklub.pl
Łódź - Spotkanie smartomaniaków - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Varia i wszystko jasne - W Naszym Klubie (http://smartklub.pl/f-varia-i-wszystko-jasne-w-naszym-klubie--52)
+--- Dział: Zloty i spoty (http://smartklub.pl/f-zloty-i-spoty--61)
+--- Wątek: Łódź - Spotkanie smartomaniaków (/t-lodz-spotkanie-smartomaniakow--10033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - ŁYSY13 - 17.02.2011

Wybrałeś i jesteś wolisz tam byc to dlaczego nie .Pojedziemy i do Łodzi dlaczego nie tylko czy wszyscy niewiem .Ja moge tylko poco ktoś powie na zlot smartlandi czy smartklubu .Pomyśl troszke wiadomo jak jest


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - mouzes - 17.02.2011

Mimo tego co masz okazję tutaj czytać, myślę że to dobry wybór. Na tym forum jest większy porządek, a klub jest dużo lepiej zorganizowany.

Jednakowoż wszelkiego typu niepotrzebne pretensje nie są dla nas dobrą reklamą :/


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - Gość - 17.02.2011

rozumiem że wybór dobry więc dzięki za aprobatę jestem tu nowy i nie rozumiem wielu spraw i zależności ale spoko powoli się dowiem to i owo do łodzi nie jadę poczekam do lata na coś większego


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - ŁYSY13 - 17.02.2011

Ale nikt nie robi reklamy i zabrania zabawy tylko wiadomo jak stara wiara smartklubu bawi sie ze smartlandią i poco dalszy temat


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - mouzes - 17.02.2011

Łysy, czy naprawdę musimy dokonywać takiego wyboru? Przecież Łączy nas wspólna pasja, a to przecież najważniejsze (tak ja to czuję).

Fajnie że smartklub spotyka sięregularnie ... W Warszawie, gdzie jużdwa razy z wami byłem, W poznaniu, gdzie się wybieram, nad morzem czy gdzie jeszcze będą plany spotkań.

Ale skoro w Łodzi, gdzie nie wiedzieć czemu bardzo mało jest aktywnych osób, a zorganizowanie spotkania graniczy niemalże z cudem, organizowane jest spotkanie smartów, to dlaczego miało by mnie na nim zabraknąc? Tymbardziej że organizowane jest niemalże u mnie pod domem ...


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - ŁYSY13 - 17.02.2011

Ale spoko co ja naprawde jedż i wszystko .Sam stwierdzisz jak jest i wszystko kto co i jak


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - biedronka - 17.02.2011

ja mam swoje zdanie na to całe zamieszanie i wiem że duża grupa ludzi jest w dwóch klubach oczywiście nikt nikomu nie zabrania ale poco sie zapierać samego siebie tego naprawdę nie rozumiem


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - mouzes - 18.02.2011

owszem tak. Jach wchodziłem na tamto forum to az mnie gryzło sumienie.

Przeszło, gdy zobaczyłem kupę znajomych nicków Smile

ale generalnie nie jest to temat o smartlandii, tylko o spotkaniu smartów w Łodzi 5 marca 2011 ...


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - PKO - 18.02.2011

[quote]
mouzes pisał(a)):
ale generalnie nie jest to temat o smartlandii, tylko o spotkaniu smartów


dokladnie tak wiec... Wink

p.s. aby zrozumiec trzeba sie spodkac ...

Very happy


Odpowiedź: spotkanie w lodzi smartomaniaków - mouzes - 18.02.2011

to mmoże jakś lista, ilu nas tam będzie?

1. mouzes + 1
2.
3.
4.


Menu