smartklub.pl
jaki ten serwis we wroclawiu? - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Serwisy, sklepy, smart Center (http://smartklub.pl/f-serwisy-sklepy-smart-center--55)
+--- Dział: Autoryzowane serwisy smarta (http://smartklub.pl/f-autoryzowane-serwisy-smarta--86)
+---- Dział: smart center Duda-Cars - Wrocław (http://smartklub.pl/f-smart-center-duda-cars-wroclaw--80)
+---- Wątek: jaki ten serwis we wroclawiu? (/t-jaki-ten-serwis-we-wroclawiu--1027)

Strony: 1 2 3


jaki ten serwis we wroclawiu? - Gość - 15.03.2007

planuje przerobke skrzyni biegow
z polautomatu na automat, dostane jakies
dofinansowanie z miejskiego osrodka pomocy spolecznej
na niwelowanie barier technicznych Smile
zatem bede u fraczaka to czynil.
czy nie spieprza chlopaki?

i ile to moze kosztowac?


Re: jaki ten serwis we wroclawiu? - kmodzele - 15.03.2007

No, to teraz się zacznie Smile
Wymiana gałki, podłączanie kabli, wgranie / zmiana ustawień w oprogramowaniu.
RObota prosta jak budowa cepa, ale ... sam jestem ciekaw ile czasu, ile wizyt i ile pieniędzy to pochłonie Smile


Re: jaki ten serwis we wroclawiu? - basteks - 16.03.2007

Witam

2 tygodnie temu byłem w tym serwisie - nie działa mi klakson. Powiedziałem co jest nie tak - po 4 godzinach pan mi mówi że klakson nie działa i mówi że diagnoza - 200 zł. Naprawa 2000 zł bo mi cała kierownicą wymienią - inaczej sie nie da.

Oddali autko umyte - polecam myjkę za 200 zł - czas 4 godziny.


Re: jaki ten serwis we wroclawiu? - Gość - 16.03.2007

ech. rzekli ze wymiana jeden dzien


Re: jaki ten serwis we wroclawiu? - Gość - 16.03.2007

a jaka cena?


Re: jaki ten serwis we wroclawiu? - Gość - 16.03.2007

kolo rzekl 5.000pln
i nigdy tego nie robili


Re: jaki ten serwis we wroclawiu? - Gość - 16.03.2007

niech zejda na ziemie.........cena z kosmosu chyba


Re: jaki ten serwis we wroclawiu? - kmodzele - 17.03.2007

Zastanawiam się (tak a propos) czy koło fabryki smartów mają chociaz tam, jeden jedyny na świecie serwis, gdzie pracownicy naprawdę znają się na naprawie smarta, naprawdę wiedzą co i gdzie w nim jest i jak np wymienić zwykłą zmiane biegów na automatyczną.

* * *

Rozumiem, że trzeba zapłacić powiedzmy 400 zł za dźwignię, powiedzmy 500 zł za kod, no, niech będzie 600. Powiedzmy 1000 zł za wymiane gałki, podłaczenie kabelków i wgranie kodu (?).
Ale na litość boską - czemu 5.000 zł ?!?!?!?
Ciekawe, jak oni to w fakturze by nazwali!

Jak czytam takie rzeczy (i przypominam sobie, jak mi głupia kierownice wymieniali), to zastanawiam się, czy na pewno chcę kupic kolejnego smarta. Przeciez niedługo będzie śliczny fiat 500, na pewno będzie wersja z automatem, esp, 4ema poduszkami i szklanym dachem. I serwisów fiata jest "potąd" i chyba nie wydziwiają tam, tylko robią jak się należy. Chyba.


Re: jaki ten serwis we wroclawiu? - waflo - 17.03.2007

kmodzele calkowicie sie z tobia zgodze. Skad oni wyczarowali taka cene. Przy zmianie z polautomata na full wymienic trzeba zaledwie trzy elementy w aucie: galka, modul SE drive, pedal gazu +kod i robocizna. Cala operacja w UK zamyka sie w ok 400-500f co stanowi mniej wiecej polowe ceny zaproponowanej przez serwis w PL ! To chyba jakies zarty....albo ktos strzelil cene z glowy, bez sprawdzania, albo po prostu tak sobie zdzieraja (chodz wydaje mi sie ze nie moga, bo ceny ustalane sa nie przez nich).

tfurca podjedz tam jeszcze raz i powiedz ze sprawdzales ceny w innych serwisach i te 5tys zl to chyba jakis zart.


Re: jaki ten serwis we wroclawiu? - Gość - 17.03.2007

Wystarczy wymienić dwie rzeczy-jak już napisąłem gdzieś wczesniej dzwignie i pedał gazu-robiłem to raz i koszt zamknął sie w 1400 zł (ale z dwa lata temu)być może że powariowali z ceną kodu tan do programowania modułu meg ale to sprawdze w poniedziałek i napisze dokładnie za ile moge to zrbić-czas potrzebny do wymiany tych elementów to ok 1 godziny max do tego dochodzi oczekiwanie na ów kod-a z tym to nigdy nie wiadomo ile czasu portwa mysle że tą cene ktoś strzelił bez sprawdzania i wcale tyle nie bedzie kosztowac...


Menu