smartklub.pl
Smart - ciekawostki, licytacje - Wersja do druku

+- smartklub.pl (http://smartklub.pl)
+-- Dział: Partnerzy forum, Ogłoszenia forumowiczów (http://smartklub.pl/f-partnerzy-forum-ogloszenia-forumowiczow--56)
+--- Dział: Okazje i absurdy cenowe, zakupy grupowe. (http://smartklub.pl/f-okazje-i-absurdy-cenowe-zakupy-grupowe--112)
+--- Wątek: Smart - ciekawostki, licytacje (/t-smart-ciekawostki-licytacje--10297)



RE: Smart - ciekawostki, licytacje - DaSza - 04.04.2017

Wow! zasięg ok. 30km Smile


RE: Smart - ciekawostki, licytacje - obwd-crash - 06.04.2017

Zegarek - cena do negocjacji
[Obrazek: $_72.JPG]


RE: Smart - ciekawostki, licytacje - obwd-crash - 07.04.2017

Dwa dachy do cabrio 450 razem za 200€


RE: Smart - ciekawostki, licytacje - obwd-crash - 16.04.2017

Metalowe zaślepki końcówek rury zawieszenia kół tylnych
[Obrazek: $_72.JPG]


RE: Smart - ciekawostki, licytacje - LAZY. - 16.04.2017

Fajny myk na mocowanie w tych końcówkach jest. Te nasze tego nie mają.


RE: Smart - ciekawostki, licytacje - wirdar - 16.04.2017

A czy może już ktoś zamontował końcówki wydechu zamiast zaślepek takich i innych np. ze światłem jak u Dziadziora?
Kiedyś ktoś zapytał się mnie czy te rury to wydech tłumika Smile i teraz zastanawiam się czym to zagłuszyć żeby lepiej wyglądało.
Może podwójny wydech Smile bo oryginalnego i tak prawie nie widać.


RE: Smart - ciekawostki, licytacje - MariuszB - 16.04.2017

(16.04.2017, 17:19)obwd-crash napisał(a): Metalowe zaślepki końcówek rury zawieszenia kół tylnych
[Obrazek: $_72.JPG]

Mam tą lewą opcję w kolorze RED  Smile


RE: Smart - ciekawostki, licytacje - obwd-crash - 17.04.2017

(16.04.2017, 21:34)wirdar napisał(a): A czy może już ktoś zamontował końcówki wydechu zamiast zaślepek takich i innych np. ze światłem jak u Dziadziora?
Kiedyś ktoś zapytał się mnie czy te rury to wydech tłumika Smile i teraz zastanawiam się czym to zagłuszyć żeby lepiej wyglądało.
Może podwójny wydech Smile bo oryginalnego i tak prawie nie widać.

Jak miałem odmę wpuszczoną w tę rurę to nawet przez taką końcówkę lekko się dymiło Wink


RE: Smart - ciekawostki, licytacje - obwd-crash - 17.04.2017

(16.04.2017, 19:38)LAZY. napisał(a): Fajny myk na mocowanie w tych końcówkach jest. Te nasze tego nie mają.

Tylko jest problem natury elektrochemicznej - ognisko korozji. Po pewnym czasie alu tak puchnie, że nie da się tego już wyjąć.
To samo obserwouję przy belce zderzaka tylnego od kilku lat. Korodują powierzchnie ramy i puchnie alu belki zderzaka.
Dopiero niedawno zwróciłem uwagę na jednej ze stron, gdzie można dobrać nr części, że między belką zderzaka a ramą są prostokątne przekładki. 
Niestety są już niedostępne i nawet nie wiem z czego były zrobione ? Sadzę że mogły być z jakiegoś plastiku lub gumy. Ma ktoś może takie by odpowiedzieć mi na to pytanie ?


Smart - ciekawostki, licytacje - Kanapa - 17.04.2017

Wystarczy dać jakiś element o obojętnym potencjale elektrochemicznym - tak jak piszesz.
Dowolne tworzywo sztuczne wystarczy.


Menu